WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Superurodziny "Super Expressu"

Superurodziny "Super Expressu"

24.11.2016, godz. 02:00
Superurodziny Super Expressu
Superurodziny "Super Expressu" - PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA, AGATA KORNHAUSER DUDA foto: Super Express

To był nasz wielki dzień! O 25. urodzinach "Super Expressu" rozpisywały się wczoraj wszystkie portale internetowe. Nic dziwnego. Takiej gali w Polsce jeszcze nigdy nie było! Na widowni znakomici goście z parą prezydencką na czele! A na scenie królowała... Doda.

To był wieczór supergwiazd! Pojawił się najważniejszy polityk Andrzej Duda (44 l.) z żoną Agatą (44 l.). Z USA specjalnie na naszą galę przyleciał najsłynniejszy polski bokser Andrzej Gołota (48 l.). Na widowni aktorzy, piosenkarze, politycy, biznesmeni.

Sto lat "Super Expressowi" zaśpiewała Doda wystylizowana na Marylin Monroe. Na scenie wystąpił także zespół Blue Café, Zenon Martyniuk i Katarzyna Moś. A o dobry humor zadbał kabaret Łowcy B. Nasi Czytelnicy wybrali zwycięzców w sześciu kategoriach, a nagrodę specjalną otrzymała Doda, która urodzinowym tortem częstowała parę prezydencką.

Dziękowaliśmy naszym Czytelnikom i prosiliśmy o więcej. - Jesteśmy dumni z naszych Czytelników, którzy mają wielkie serca i za te serca chciałem podziękować. Dziękuję Państwu za te 25 lat i mamy nadzieję, że przed nami kolejne 25 - mówił Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny "Super Expressu".

Oglądaj retransmisję Wielkiej Gali 25-lecia "Super Expressu" na antenie

NOWA TV, w niedzielę, 27 listopada o godz. 21.30

ZOBACZ: Prezydent Andrzej Duda z okazji 25-lecia "Super Expressu": Macie przed sobą świetlaną przyszłość

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: