WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Święto Flagi Narodowej. Uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy

Święto Flagi Narodowej. Uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy

02.05.2017, godz. 13:17
Andrzej Duda i Agata Duda
foto: EAST NEWS

W uroczystościach z okazji Święta Flagi Narodowej, odbywających się na Zamku Królewskim w Warszawie, uczestniczył Prezydent Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Flaga RP została wciągnięta na Wieżę Zegarową Zamku Królewskiego.

Święto Flagi Narodowej. 2 maja odbyły się uroczyste obchody na Zamku Królewskim w Warszawie. W ich trakcie Flaga RP została wciągnięta na Wieżę Zegarową Zamku Królewskiego. W uroczystości na Placu Zamkowym, która odbyła się z asystą wojskową, uczestniczyli: Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda, szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz i wojskowi dowódcy. Wydarzeniu przypatrywali się przechodnie. Uroczystość z okazji obchodów Święta Flagi Narodowej zakończyła defilada wojskowa. Po niej prezydent Andrzej Duda, jego żona Agata Duda oraz Antoni Macierewicz podchodzili do zgromadzonych na Placu Zamkowym i rozdawali im biało-czerwone chorągiewki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: