WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka SZOKUJĄCE słowa Stefana Niesiołowskiego o Kaczyńskim

SZOKUJĄCE słowa Stefana Niesiołowskiego o Kaczyńskim

21.04.2017, godz. 12:05
Stefan Niesiołowski
foto: SE/EAST NEWS

Szokujące słowa padły z ust Stefana Niesiołowskiego w rozmowie z "Super Expressem". Były poseł Platformy Obywatelskiej ostro wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego. Prezesa Prawa i Sprawiedliwości porównał do dyktatora z Libii Muammara Kaddafiego.

Stefan Niesiołowski słynie z ostrego jak brzytwa języka i tego, że zawsze mówi to co myśli. Tak też było w rozmowie z "Super Expressem". Były polityk PO Stefan Niesiołowski komentował wtorkowe przesłuchanie Donalda Tuska w warszawskiej prokuraturze. Tusk przyjechał do Warszawy, by zostać przesłuchanym jako świadek w sprawie współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską FSB. Niesiołowski został zapytany, czy uważa, że prezes Jarosław Kaczyński uzna, iż nie warto wzywać Tuska na kolejne przesłuchania, bo tak jak we wtorek, przyjazd byłego premiera przerodzi się w wiec, a Tuska będą wspierać tłumy zwolenników. I tu Stefan Niesiołowski bardzo mocno ocenił prezesa PiS, który jego zdaniem nie cofnie się przed niczym: - Myślę jednak, że jego nienawiść do Tuska przerasta wszystko inne i tu się nie wycofa. Kaczyński powie, że komisja Amber Gold jest niezależna i on nie decyduje - powiedział.

I dodał, że Kaczyński jest w takich sytuacjach jak libijski dyktator: - Jak Kaddafi, który przecież formalnie nie miał żadnych funkcji. I kiedy chcieli go obalić, mówił, że nie jest prezydentem ani premierem. I skończył w rurze kanalizacyjnej. Zobaczymy, jak skończy Kaczyński - podkreślił Niesiołowski.

Pogłoski o śmierci Muammara Kaddafiego sprawiają, że włosy stają dęba. Miał on zostać schwytany przez rebeliantów i dźgnięty przez jednego z nich bagnetem w odbyt, a później maltretowany. Miejsce jego pochówku nie jest znane.

Zobacz: Macierewicz o pracy Berczyńskiego: Dziękuję Wacku, wykonałeś olbrzymią pracę WIDEO

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: