WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Szykują drugą katastrofę Tupolewa. Paweł Deresz zdradza szczegóły CIEKAWEGO eksperymentu

Szykują drugą katastrofę Tupolewa. Paweł Deresz zdradza szczegóły CIEKAWEGO eksperymentu

15.09.2016, godz. 12:13
Paweł Deresz
Paweł Deresz, ś.p. Jolanta Szymanek-Deresz foto: EAST NEWS

Paweł Deresz uczestniczył w spotkaniu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej w Ministerstwie Obrony Narodowej. Jak poinformował w TVN24: - Komisja Antoniego Macierewicza chce na nowo badać przyczyny katastrofy smoleńskiej, kwestionując dotychczasowe ustalenia. Ponadto podzielił się swoimi (niepotwierdzonymi) informacjami z Czech. Wynika z nich, że MON chce zakupić model tupolewa do przeprowadzenia pewnego eksperymentu. Jego opis może zadziwić.

 

Jak powiedział mąż zmarłej Jolanty Szymanek-Deresz: - Dotarły do mnie wieści, że komisja zamierza kupić nowego tupolewa w Czechach i dokonać nowego eksperymentu. A mianowicie rozpędzić tego tupolewa do olbrzymiej prędkości i zderzyć go z samochodem, który również pędzi w sposób niesamowity, a na dachu tego samochodu umieszczona jest brzoza.

Jak kontynuował: - Tak. I on ma się zderzyć z tą brzozą. Przepraszam, wygląda to może śmiesznie, ale to ponoć bardzo ważne (...) Usłyszałem to od swoich kolegów z Czech (Deresz przez lata był tam korespondentem-red.). Usłyszałem to na zasadzie nie faktu, ale potwierdzonej plotki.

Całość wyglądała następująco:

 

 

Zobacz także: KOŚCIÓŁ przeciwny ekshumacji ofiary katastrofy smoleńskiej!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: