WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Tajemnicze włamanie do mieszkania Beaty Kempy!

Tajemnicze włamanie do mieszkania Beaty Kempy!

22.10.2016, godz. 05:00
Beata Kempa
Beata Kempa foto: Super Express

Jak ustalił "Super Express", stołeczna policja prowadzi śledztwo w sprawie dwóch włamań do mieszkania, wynajmowanego przez szefową Kancelarii Premiera Beatę Kempę (50 l.). - Mogę potwierdzić, że rzeczywiście jest takie śledztwo. Zdarzenie miało miejsce kilka tygodni temu - mówi nam pani minister. A to nie pierwsze tajemnicze zdarzenie z udziałem Beaty Kempy.

Szefowa KPRM wynajmuje w stolicy mieszkanie. Jakiś czas temu, wracając z pracy do domu, zastała otwarte drzwi wejściowe. Od razu zadzwoniła na policję, a mieszkanie sprawdziło Biuro Ochrony Rządu. Na miejscu pojawili się również pirotechnicy, by sprawdzić, czy nie podłożono ładunku wybuchowego. Na szczęście nic nie zginęło. Podczas śledztwa sąsiad zeznał, że podobną sytuację z otwartymi drzwiami u Kempy widział już wcześniej.

Kto miałby się wkradać do mieszkania bliskiej współpracowniczki premier Beaty Szydło (53 l.)? Według naszych ustaleń jedna z hipotez śledztwa dotyczy katastrofy smoleńskiej. - Sprawdzane jest, czy ktoś mógłby chcieć nastraszyć szefową KPRM. Wysłać do niej sygnał, pogrozić. Bo to właśnie Kempa zajmowała się ostatnio materiałami dotyczącymi katastrofy, niejawnymi rozmowami Donalda Tuska (59 l.) i Tomasza Arabskiego (48 l.) - mówi nasz informator, znający kulisy śledztwa.

Przypomnijmy, że Kempa ma od kilku miesięcy ochronę BOR. Powód? Dostawała anonimowe listy, w których grożono jej śmiercią. - Straszono mnie, że mi głowę utną albo mnie zabiją. Grożono też moim dzieciom. Czuję się zagrożona. Żyję w ciągłym stresie i lęku. Bezpieczeństwo moje i mojej rodziny jest dla mnie najważniejsze - mówiła nam we wrześniu.

Czytaj: NOCNA narada Tusk - Putin w Smoleńsku. WSTRZĄSAJĄCE wideo

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: