WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Tak dzieci kochają pierwszą damę! UROCZE zdjęcia [GALERIA]

Tak dzieci kochają pierwszą damę! UROCZE zdjęcia [GALERIA]

28.10.2016, godz. 13:53
Tak dzieci kochają Agatę Dudę
Agata Duda z wychowankami Specjlanego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce lepiła pierogi foto: Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Ciekawe, co by powiedzieli wszyscy, którzy wytykali pierwszej damie, że nic nie robi, ci którzy oburzali się, że nie wypowiada się na temat aborcji, gdyby zobaczyli jej zdjęcia z maluchami. Bo to, że Agata Duda nie występuje publicznie w blasku fleszy i nie udziela wywiadów w kolorowych gazetach, wcale nie znaczy, że nie wypełnia obowiązków pierwszej damy. Wypełnia i robi to doskonale! Świadczą o tym czyny, a nie słowa. I... wypełniony po brzegi kalendarz spotkań.

Wystarczy zajrzeć na oficjalną stronę prezydenta i zakładkę "Pierwsza dama", by przekonać się, czym zajmuje się Agata Duda i jak jest aktywna. Niemal każdego dnia pojawia się nowa informacja o jej spotkaniach z dziećmi, bo to właśnie z najmłodszymi najchętniej widuje się żona prezydenta. Poświęca czas najmłodszym z pewnością dlatego, że jest nauczycielką z krwi i kości, jak to się mówi - z powołania. Dlatego można ją spotkać wśród uczniów szkół, przedszkolaków, ale też chorych dzieci w szpitalach i hospicjach, których pani prezydentowa nie omija, a wręcz przeciwnie, niesie im radość i uśmiech. Nic więc dziwnego, że dzieciaki przepadają za pierwszą damą i wcale nie czują się skrępowane w jej obecność. Zdjęć pani prezydentowej z dzieckiem na ręku jest wiele, bo maluch wprost garną się do Agaty Dudy. Opowiadają jej o swoich sprawach i pytają, jak to jest być żoną prezydenta Polski. Specjalnie dla niej występują, śpiewają i tańczą, a ona odwdzięcza się im towarzysząc w zabawach i wspólnie czytając. Przebywanie z dziećmi sprawia Agacie Dudzie bez wątpienia masę radości.

Zobacz: Pierwsza dama w Rybniku. W takim płaszczu Agaty Dudy jeszcze nie widzieliśmy [ZDJĘCIA]

Źródło: RIA NOVOSTI
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: