WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Tak para prezydencka przyjęła Williama i Kate w Pałacu Prezydenckim

Tak para prezydencka przyjęła Williama i Kate w Pałacu Prezydenckim

17.07.2017, godz. 14:17
Para książęca w Polsce
foto: EAST NEWS

Książę William i księżna Kate zawitali do Warszawy. Prosto z lotniska w policyjnej eskorcie pojechali do Pałacu Prezydenckiego, gdzie czekała już na nich polska para prezydencka.

Książę William i księżna Kate są już w Pałacu Prezydenckim. TUż po przyjeżdzie, przed wejściem czekała na nich para prezydencka. Przeszli wspólnie przez ogrody Pałacu Prezydenckiego. W trakcie spaceru prezydent Andrzej Duda rozmawiał z księżną, natomiast Pierwsza Dama zagadywała księcia Williama. Po krótkim spacerze, wszyscy przeszli wspólnie do pałacu na uroczyste śniadanie. Para książęca będzie miała okazję skosztować tradycyjnych polskich potraw jak smalec z chlebem na zakwasie, śledź, pierogi z łososiem i pierogi na słodko.

Program wizyty Kate i Williama w Polsce jest bardzo napięty. Książęca para od przylotu do Warszawy będzie miała zajętą niemal każdą minutę. Jaki jest plan wizyty przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej? Czeka na nich m.in. przechadzka po Krakowskim Przedmieściu i wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: