WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Zadowolony Kukiz na wakacjach na Mazurach [ZDJĘCIA]

Zadowolony Kukiz na wakacjach na Mazurach [ZDJĘCIA]

17.08.2016, godz. 15:34
Paweł Kukiz na wakacjach
foto: Paweł Kukiz/Facebook

Z dala od sejmowych korytarzy i politycznych dyskusji - tak Paweł Kukiz odpoczywa podczas wakacji. Lider Ruchu Kukiza swój wolny czas postanowił spędzić na Mazurach. Polityk odwiedził sanktuarium w Świętej Lipce, Reszel oraz odpoczywał pływając żaglówką. Takiego urlopu można mu tylko pozazdrościć!

Sejmowe wakacje trwają w najlepsze. Część parlamentarzystów swój wolny czas spędza poza Polską, ale są i tacy, którzy korzystają z uroków kraju nad Wisłą. Jednym z nich jest Paweł Kukiz, który postanowił odpocząć na Mazurach. Lider Ruchu Kukiza wybrał się do Świętej Lipki, gdzie znajduje się maryjne sanktuarium. Następnie Paweł Kukiz odwiedził Reszel, zaś później swój wolny czas spędzał pływając na żaglówkach.

Kukiz w końcu może odpocząć, wygrzać się w mazurskim słońcu, nabrać sił i zaczerpnąć świeżego powietrza. Polityk nie marnuje czasu, nie dla niego siedzenie w miejscu. Kukiz wybrał się w rejs po jeziorach. Żeglował po jeziorze Tałty, dwa kanały oraz jeziora Tałtowisko, Kotek Wielki, Szymon. Niczym prawdziwy wilk morski łapał wiatr w żagle. Cieszył się piękną pogodą i czasem, który może poświęcić bliskim. Ale skoro odpoczynek jest dla ducha, choćby w maryjnym sanktuarium, to musi być też coś dla ciała. Kukiz na żaglach nabrał apetytu, a wiadomo, że najlepsza w takich wypadkach jest świeża rybka! - Rybki przepyszne (m.in. miętus, sielawa)! - zachwalał smażalnie ryb poseł.


Niestety, chociaż Paweł Kukiz stara się być na wczasach z daleka od polityki, to ta nie daje o sobie zapomnieć. Spotykani na Mazurach ludzie opowiadają politykowi o swoich bolączkach, walce z urzędnikami: - Niestety, ale nawet na wakacjach skazany już jestem na politykę. Ludzie prowadzący swoje małe interesy opowiadają mi o absurdalnych przepisach, opodatkowaniu, które powoduje wywalanie cen w kosmos, urzędnikach których jest więcej niż turystów itp,itd. Urzędasy i Państwo- zamiast im pomagać- doprowadzą wkrótce ten PRZEPIĘKNY Region do ruiny. (...) Taka piękna ta nasza Polska ale ten System - bandycki - skomentował Kukiz.

Nad wodą swój wolny czas spędzał również Jarosław Kaczyński. Na początku sierpnia prezes PiS wybrał się ze swoimi współpracownikami na ryby. I mimo że podczas wyprawy nie udało się złowić żadnej ryby, wycieczka została uznana za udaną.

Czytaj: Tak Jarosław Kaczyński łowi ryby z Brudzińskim [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: