WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Taksówkarze oddali hołd zamordowanemu koledze

Taksówkarze oddali hołd zamordowanemu koledze

29.11.2016, godz. 02:00
Taksówkarze oddali hołd zamordowanemu koledze
foto: Super Express

Policja wciąż szuka jego mordercy! Słupscy taksówkarze pożegnali swojego kolegę Stanisława G. (+65 l.), który tydzień temu został zamordowany podczas nocnego kursu.

Do zabójstwa doszło w Głobinie (woj. pomorskie). Około godz. 22 policja znalazła ciało 65-letniego taksówkarza ze Słupska. - W poniedziałek około godz. 1 w nocy mężczyzna zgłosił dyspozytorowi swój ostatni kurs, po którym nie wrócił do domu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie - mówi Jacek Korycki, rzecznik słupskiej prokuratury okręgowej.

Ostatni kurs pana Stanisława zakończył się w lesie pod Głobinem. Tam znaleziono jego samochód. Na miejscu pasażera porzucone było ciało nieszczęsnego taksówkarza.

Mężczyzna miał drobne obrażenia twarzy, które początkowo nie wskazywały na to, by doszło do morderstwa. Zabójstwo ujawniła dopiero sekcja zwłok. - Mężczyzna zmarł w wyniku gwałtownego uduszenia. Doszło do tego przy udziale osób trzecich. Prowadzimy czynności w celu wykrycia sprawców. Zabezpieczyliśmy m.in. monitoring - informuje prokurator.

W sobotę w Słupsku odbył się pogrzeb Stanisława G. Pożegnała go rodzina, przyjaciele i koledzy taksówkarze. By uczcić jego pamięć, w czasie pogrzebu w Słupsku nie jeździły taksówki.

ZOBACZ: Ale WTOPA! Taksówkarze myśleli, że to UBER, a okazało się, że... [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: