WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Terlikowski do lekarzy sugerujących aborcję: Ponowni GWAŁCICIELE

Terlikowski do lekarzy sugerujących aborcję: Ponowni GWAŁCICIELE

10.08.2016, godz. 10:09
Tomasz Terlikowski
foto: EAST NEWS

Kilka dni temu dr Krzysztof Gojdź skierował na Facebooku wpis do Małgorzaty Terlikowskiej. Opisał historię zgwałconej kobiety, która po dokonaniu aborcji przyszła do niego po pomoc. Chciała usunąć blizny. Lekarz zwrócił się do Terlikowskiej z pytaniem, co ona zrobiłaby na miejscu zgwałconej. W sprawę wmieszał się tez Terlikowski, który ostro odpowiedział Gojdziowi i innym, którzy są za aborcją.

Tomasz Terlikowski bardzo mocno broni życia, jest więc zatwardziałym przeciwnikiem aborcji. Także w wypadku, gdy ciąża jest wynikiem gwałtu. Ostatnio głośno zrobiło się o sprawie, gdy Krzysztof Gojdź opisał historię zgwałconej kobiety, przy okazji prowokując do odpowiedzi Małgorzatę Terlikowską. Żona Terlikowskiego jednak nie odpowiedziała, a w jej imieniu zrobił to mąż - Tomasz Terlikowski.

Terlikowski ostro: Ci, którzy sugerują kobietom aborcje po gwałcie, są w istocie ponownymi gwałcicielami

Na portalu fronda.pl skierował kilka słów pod adresem nie tylko doktora medycyny estetycznej, ale i innych, którzy proponują aborcję, czyli lekarzy. Jak uznał tacy ludzie to "aborcyjni fanatycy", którzy proponując zabieg aborcyjny kobiecie zgwałconej, sami ją ponownie gwałcą! - Warto też uświadomić doktorowi Krzysztofowi Gojdziowi i innym fanatykom aborcyjnym, że aborcja nie leczy traumy gwałtu, a radykalnie ją pogłębia. A ci, którzy sugerują kobietom aborcje po gwałcie, są w istocie ponownymi gwałcicielami, ludźmi, którzy głęboko krzywdzą kobiety - napisał Terlikowski. I ocenił, że takie postępowanie nie jest humanitarne, oznacza brak współczucia i nie ma nic wspólnego z medycyną. - A ten, dość brzydki tekst, jest wyłącznie próbą emocjonalnego szantażu, tak byśmy uznali, że zamordowanie niewinnej istoty ludzkiej może pomóc innej istocie ludzkiej w rozprawieniu się z traumą - skomentował wpis Gojdzia.

Sprawdź: Wojna Terlikowskiego z doktorem Gojdziem. Poszło o aborcję!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: