WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Terlikowski o ciąży 13-latki z Chojnic: problem, który rodzi ślepa seksualizacja

Terlikowski o ciąży 13-latki z Chojnic: problem, który rodzi ślepa seksualizacja

23.11.2016, godz. 22:11
Tomasz Terlikowski
foto: EAST NEWS

Tomasz Terlikowski odnosząc się do informacji o 13-latce z Chojnic, która urodziła dziecko, skrytykował "ślepą seksualizację promowaną przez liberalne środowiska".

Tomasz Terlikowski znany jako zwolennik wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji zabrał głos w sprawie ciężarnych nastolatek. Zainspirował go to tego opisywany od kilku dni przypadek 13-latki z Chojnic, która urodziła dziecko 20-letniemu koledze. Dziennikarz cieszy się, że dziewczynka zdecydowała się urodzić dziecko. Dla jej rodziny ma radę, aby w wychowanie niemowlęcia zaangażowali się dziadkowie. Podsuwa również rozwiązanie, że w ostateczności dziecko można oddać do adopcji.

Dlaczego nastolatki zachodzą w ciążę?

Odpowiadając na to pytanie Tomasz Terlikowski, twierdzi, że za coraz młodszym wiekiem inicjacji seksualnej stoi "wytrwała propaganda medialna, wedle której, każdy ma prawo do orgazmu, a seks nastolatków to ich święte prawo". Odpowiedzialności za ciąże nastolatek dopatruje się również w dostępności do pigułek wczesnoporonnych.

- Jeśli uznaje się, że 15-latki mogą bez recepty kupować pigułki wczesnoporonne, to w istocie uznaje się, że mogą współżyć… A jedynym, co się im proponuje jest późniejsza aborcja. Ci zatem, którzy teraz rwą włosy z głowy i ubolewają, że dziecko urodziło dziecko, powinni zadać sobie pytanie, czy nie jest to efekt ich działania… … efekt rzecz jasna niepełny, bo im zależałoby na tym, aby dziewczynka swoje dziecko zabiła. Na szczęście nie wszystko zależy jeszcze od proaborcyjnych propagandzistów i tym razem udało się uratować zarówno dziewczynkę przed działaniem, które mogło zniszczyć całe jej życie (a tym jest aborcja), jak i życie maleństwa, które nie jest winne skandalicznego zachowania 20-latka, ani błędów swojej mamy - przekonuje dziennikarz.

ZOBACZ: 12-latka URODZIŁA dziecko w Kielcach. Kim jest ojciec?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: