WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Tomasz Kalita i Anna Monkosz WZIĘLI ślub [ZDJĘCIA]

Tomasz Kalita i Anna Monkosz WZIĘLI ślub [ZDJĘCIA]

10.10.2016, godz. 05:00
Były rzecznik Tomasz Kalita bierze ślub
Były rzecznik Tomasz Kalita bierze ślub foto: Super Express

Były rzecznik SLD Tomasz Kalita (37 l.) i jego ukochana Anna Monkos (33 l.) wzięli ślub! Ceremonia zaślubin odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskim Wilanowie. - Spełniło się moje marzenie. Jestem bardzo szczęśliwy - mówi nam polityk, który od kilku miesięcy zmaga się z poważną i zagrażającą jego życiu chorobą, glejakiem mózgu.

Miało być skromnie i w gronie bliskich. I faktycznie tak było. Młoda para wyglądała olśniewająco, a łączącą ich miłość widać było gołym okiem. - Kocham cię nad życie. Nawet śmierć nas nie rozłączy - powiedziała do polityka jego świeżo upieczona żona. Tomek był wyraźnie wzruszony i szczęśliwy. Również goście, a wśród nich były premier Leszek Miller (70 l.) czy warszawska radna Katarzyna Piekarska (49 l.), nie kryli łez wzruszenia.

Historia miłości Tomka i Ani od wielu miesięcy porusza serca Polaków. Kiedy lekarze zdiagnozowali u niego trudnego do wyleczenia guza mózgu, nie załamał się i podjął wyczerpującą walkę o życie. Od samego początku wspierała go mocno właśnie jego ukochana. - Poczułam, że naprawdę kocham go nad życie, i oświadczyłam się. Choroba Tomka pokazała mi, że nie ma czasu na odkładanie ważnych decyzji na przyszłość, bo tak naprawdę nie znamy jutra. Życie dzieje się tu i teraz - mówiła "Super Expressowi". Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz: Kaczyński o III WOJNIE ŚWIATOWEJ: Jeżeli Rosjanie wejdą do Warszawy, to...

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: