WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Tomasz Lis pochwalił się GOŁĄ klatą na wakacjach! Co za ciało!

Tomasz Lis pochwalił się GOŁĄ klatą na wakacjach! Co za ciało!

17.08.2016, godz. 15:51
Lis na wakacjach
foto: Twitter

Kilka dni temu Tomasz Lis chwalił się w Internecie wakacjami w Afryce. Czas spędzał podziwiając krajobrazy i podglądając życie słoni. Dziennikarz wygrzał się w słońcu, ale jak widać...za mało! Na najnowszym zdjęciu jakie Lis wrzucił do sieci, pozuje...bez koszulki!

Tomasz Lis ciężko pracował przez cały rok, więc w wakacje postanowił odpocząć. Za sobą ma odejście z Telewizji Polskiej i pożegnanie z widzami TVP 2, to z pewnością nie było łatwym przeżyciem. Takie zmiany zawsze wiążą się ze stresem, a stres wiadomo - trzeba odreagować. A najlepszym lekiem na to jest urlop w ciszy i spokoju. Takie miejsce Lis znalazł - najpierw zaszył się w Afryce. Wśród spalonej słońcem ziemi podpatrywał zwierzęta i podziwiał zapierające dech w piersiach krajobrazy, a teraz wybrał się nad wodę.

Sprawdź: Rajskie wakacje Tomasza Lisa wśród SŁONI [ZDJĘCIA i WIDEO]

Na Twitterze dziennikarz pochwalił się nową umiejętnością - pływaniem na desce z wiosłem, czyli SUP. Pływanie rozgrzało Lisa, bo jak widać na zdjęciu, zdjął koszulkę i dumni prezentuje nagą, umięśnioną klatę. Pływanie na desce z wiosłem nie jest to prosta sprawa, trzeba utrzymać stabilność, równowagę, a do tego sprawić, by deska posuwała się po szkle wody. Dodajmy do tego wiatr, jak to na wodzie, jednym słowem trudna sztuka: - Pokornie, na kolanach, z kilkoma wywrotkami po drodze, do celu - skomentował fotografię dziennikarz.. Ale Tomasz Lis poradził sobie z wyzwaniem doskonale! Zresztą co to jest dla kogoś, kto każdego dnia dźwiga na barkach ciężar pilnowania władzy, a na marszach KOD mężnie broni demokracji? Pestka!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: