WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Tragedia w rodzinie Tomasza Lisa. Nie żyje jego mama

Tragedia w rodzinie Tomasza Lisa. Nie żyje jego mama

26.07.2016, godz. 10:00
Tomasz Lis
foto: EAST NEWS

Smutna wiadomość - w rodzinie Tomasza Lisa wydarzyła się tragedia. Dziennikarz i redaktor naczelny tygodnika "Newsweek" stracił ukochaną mamę. Zmarła Wanda Lis. O śmierci w rodzinie Lisa poinformował jeden z dzienników.

Strata bliskiej osoby zawsze jest bolesna. Szczególnie, gdy odchodzi któreś z rodziców, czyli najbliższa z osób, z którymi jesteśmy związani od zawsze. Rozrywający ból, olbrzymi smutek i żal, to teraz wypełnia serce Tomasza Lisa. Znany dziennikarz przeżywa właśnie osobistą tragedię. W jego rodzinie rozegrał się dramat, zmarła mama Lis, pani Wanda Lis. Informacja o śmierci ukochanej matki Tomasza Lisa pojawiła się w dzienniku "Fakt". Gazeta umieściła wzruszające kondolencje dla Lisa: - Tomaszowi Lisowi redaktorowi naczelnemu tygodnika "Newsweek Polska" wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy składają zarząd i pracownicy Ringer Axel Springer Polska.

Smutek czują z pewnością także córki Lisa: Pola i Iga, przecież odeszła ich babcia i jego żona Hanna Lis. Gdy Tomasz Lis brał ślub z Hanną jego mama bardzo się wtedy cieszyła. Była zadowolona, że syn jest szczęśliwy, a jego wybrankę bardzo lubi. W rozmowie z "Faktem" mówiła wtedy wraz z mężem: - To prawda, Tomek wziął ślub z Hanią. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Hania to wspaniała osoba.

Zobacz: Odnaleziono ciało Ewy Tylman? Ten dowód nie zostawia wątpliwości

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: