WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Trump w Polsce, a Krystyna Pawłowicz w USA! [ZDJĘCIA]

Trump w Polsce, a Krystyna Pawłowicz w USA! [ZDJĘCIA]

04.07.2017, godz. 08:52
Krystyna Pawłowicz w Stanach Zjednoczonych
Posłanka PiS pod wieżowcem Donalda Truma w Nowy Jorku foto: printscreen Facebook

Już w środę 5 lipca Donald Trump odwiedzi Polskę. Tymczasem Krystyna Pawłowicz zwiedza Stany Zjednoczone i spotyka się z tamtejszą Polonią! Posłanka PiS pochwaliła się m.in. zdjęciem spod Trump Tower!

Gdy Polacy przygotowują się na przyjazd Donalda Trumpa do Warszawy, Krystyna Pawłowicz zwiedza Stany Zjednoczone. Nie jest to jednak wyjazd czysto turystyczny. Posłanka PiS w czasie podróży po Stanach spotyka się z Polonią. Nie zapomina też o pozdrowieniach dla politycznej opozycji. A te są, jak zawsze w przypadku Krystyny Pawłowicz, bardzo wysublimowane. W pierwszej kolejności posłanka pozdrowiła Grzegorza Schetynę.

- Specjalne pozdrowienia dla szefa zjednoczonej opozycji totalnej, posła Grzegorza primo voto "ZniszczęCię", secundo voto "OdpowiecieZaTo",tertio voto "NiePozwolimyNaTo"Schetyny. Pozdrawiam z okazji zjazdu PIS w Przysusze. Przed Polską piękna przyszłość. Cieszmy się wszyscy. Pan przewodniczący "OdpowiecieZaTo"Schetyna także będzie beneficjentem reform - czytamy na profilu Pawłowicz.

To jednak nie koniec! Być może z okazji zbliżającej się wizyty Trumpa w Warszawie, posłanka postanowiła obejrzeć z zewnątrz sławny wieżowiec prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pawłowicz umieściła na Facebooku zdjęcie sprzed Trump Tower, pod którym dodała nasępujący podpis:

- Prezydent USA Donald TRUMP przejeżdżając limuzyną przed swą twierdzą w Nowym Jorku pozdrowił Polskę. Zdążyłam uchwycić to pozdrowienie aparatem. Prezydent prosił, by przekazać Grzegorzowi"ZaWszystkoWasRozliczymy"Schetynie, żeby się nie martwił, bo PO władzy i tak nigdy już nie odzyska..

Jak widać, Krystynie Pawłowicz w Stanach Zjednoczonych dobry humor dopisuje.

ZOBACZ: Melania Trump w Polsce - które miejsca w Warszawie odwiedzi żona Trumpa?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: