WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Tusk pochwalił się ostatnio przeczytaną książką. Takiej reakcji autora się nie spodziewał!

Tusk pochwalił się ostatnio przeczytaną książką. Takiej reakcji autora się nie spodziewał!

19.05.2017, godz. 10:49
Tusk i Schetyna na premierze filmu o piłkarzach ZDJĘCIA
foto: © AKPA

Donald Tusk postanowił pójść w ślady Andrzeja Dudy, który przyznał się ostatnio do swojego zamiłowania do książek (m.in. wrzucił na swojego TT swoją ulubioną książkę, "Mistrz i Małgorzata" Michaiła Bułhakowa). Szef Rady Europejskiej nie chciał być najwyraźniej gorszy i pochwalił się tym, że przeczytał ostatnio "Króla" Szczepana Twardocha. Gdy wieść ta dotarła do samego autora, postanowił on odnieść się do tego na swoim Facebooku. Takiej reakcji Donald Tusk się na pewno nie spodziewał!

Można domniemywać, że gdy Donald Tusk zdradzał ostatnio wybraną lekturę. mógł spodziewać się, że autor będzie mu wdzięczny za taką formę reklamę. Ten jednak zareagował zgoła odmiennie, pisząc m.in.: - Mam jednak wątłą nadzieję, że się Panu w ogóle nie podobała i czuje się Pan teraz ze swojego cennego czasu równie dotkliwie przeze mnie okradziony, jak dotkliwie okradł mnie Pański dawny rząd z 50% kosztów uzyskania przychodu:

 

Do całej sytuacji, przy okazji TT prezydenta odniósł się zabawnie jeden z internautów:

 

 

Zobacz także: Tusk grozi Polsce karami za uchodźców

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: