WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ucho Prezesa, odc. 13. Skromny Grzegorz Schetyna komentuje odcinek z jego udziałem

Ucho Prezesa, odc. 13. Skromny Grzegorz Schetyna komentuje odcinek z jego udziałem

25.04.2017, godz. 14:13
Ucho prezesa - Grzegorz (Schetyna)
foto: Showmax/materiały prasowe

13. odcinek serialu Ucho Prezesa to prawdziwy hit! W końcu w kabarecie Roberta Górskiego zobaczyliśmy czołowe twarze opozycji - Grzegorza Schetynę, Ryszarda Petru, Władysława Kosiniaka-Kamysza czy Pawła Kukiza. Z taką ekipą w gabinecie prezesa nie mogło być spokojnie. Przekonacie się o tym, oglądając 13. odcinek Ucha Prezesa na YouTube lub Showmax.com. A kto wypadł w nim najlepiej? Zdania są podzielone...

Nie ma wątpliwości co do tego, że w 13. odcinku Ucha Prezesa zobaczyliśmy prawdziwy popis aktorskich umiejętności. Trudno wybrać, która postać wypadła najlepiej. Internauci są zachwyceni m.in. Tomaszem Saprykiem, który wcielił się w rolę Grzegorza Schetyny. Do wątku przewodniczącego PO w Uchu Prezesa odniósł się sam Schetyna. - Ja najlepszy w ? Nie mam takiego wrażenia. Niezmiennie wygrywa Mariusz. - napisał na Twitterze szef PO. Chodzi oczywiście o Mariusza Błaszczaka, którego postać pojawia się w każdym odcinku. Trudno jednak mówić o jego wyróżnianiu się na tle liderów charyzmatycznej opozycji.

Poza Schetyną w 13. odcinku Ucha Prezesa pojawili się Ryszard Petru, Joanna Schmidt, Władysław Kosiniak-Kamysz, Paweł Kukiz, Piotr "Liroy" Marzec i prezydent Andrzej Duda. Użytkownicy Twittera zachwycają się też kreacją Ryszarda Petru i Pawła Kukiza.

Uwadze Twitterowiczów nie umknęła również postać Andrzeja Dudy, nazwanego niegdyś przez panią Basię Adrianem.

Cóż... zdania jak zwykle są podzielone. A kto Waszym zdaniem najlepiej wypadł w 12. odcinku Ucha Prezesa? Zobaczcie i oceńcie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: