WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka UROCZA fotka Pawłowicz i Liroy! Posłanka PiS ZACHWYCONA [ZDJĘCIE]

UROCZA fotka Pawłowicz i Liroy! Posłanka PiS ZACHWYCONA [ZDJĘCIE]

23.09.2016, godz. 15:43
UROCZA fotka Pawłowicz i Liroy! Posłanka PiS ZACHWYCONA [ZDJĘCIE]
foto: Facebook

Czyżby nowa sejmowa przyjaźń? Kilka miesięcy temu posłanka PiS Krystyna Pawłowicz nie mogła nachwalić się posła Liroya, który mimo podstawowego wykształcenia, ale zasługuje na szacunek za to, jak potrafi zachowywać się w Sejmie. Także poseł Liroy doceniał posłankę PiS, za jej stosunek do sprawy medycznej marihuany. A teraz przyszedł czas na wspólną fotkę.

Uśmiechnięci, zadowoleni, ze śmiejącymi się oczami - tak na najnowszym zdjęciu opublikowanym w Internecie wyglądają posłowie Krystyna Pawłowicz z PiS i Piotr Liroy-Marzec z Kukiz'15, w towarzystwie posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego. Ale to tych dwoje: Pawłowicz i Liroy-Marzec, są głównymi bohaterami zdjęcia. Fotografię umieściła na Facebooku Krystyna Pawłowicz, a podpisała: - Radość posłów po odrzuceniu lewackiego projektu ułatwiającego zabijanie dzieci. I opisała, kompanów ze zdjęcia: - Od lewej poseł Bartłomiej Wróblewski, po prawej poseł Piotr Liroy-Marzec, który wstrzymał się od głosu.

Czytaj: Pawłowicz UJAWNIA: Przekonałam Kaczyńskiego do marihuany. TYLKO w "Super Expressie"

Kilka miesięcy temu posłanka Prawa i Sprawiedliwości pisała o Liroyu: - Nie lansuje się, jest skromny i cichy. Pracuje i forsuje swe projekty ustaw. Chodzi do innych klubów i prosi o poparcie. Nie poziom wykształcenia jest najważniejszy, ani ilość klas, ale pewna szczególna szlachetność charakteru, której wielu wykształconych nie ma. A on mówił o niej w jednym z wywiadów:Nagle na komisji debatującej nad ustawą o medycznej marihuanie postawiła się i to między innymi dzięki jej determinacji zakończyliśmy to posiedzenie sukcesem.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: