WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Urodziny Wałęsy- MEM roku

Urodziny Wałęsy- MEM roku

30.09.2016, godz. 11:14

Lech Wałęsa w czwartek obchodził swoje 73 urodziny. Nie spędzał on jednak czasu na przyjęciu rodzinnym, gdyż zdecydował się uczestniczyć w gali jubileuszu 25-lecia Pracodawców Pomorza. "Srebrne wesele" tego stowarzyszenia ściągnęło ponad tysiąc osób z kraju i zagranicy, w tym innych byłych prezydentów: Aleksandra Kwaśniewskiego i Bronisława Komorowskiego. Urzędujący prezydent, Andrzej Duda przysłał list z życzeniami oraz gratulacjami.

 

 

Pracodawcy Pomorza to jedna z najstarszych organizacji pracodawców w Polsce. Zapisana została pod nr 1 w rejestrze organizacji pracodawców - dnia 30 września 1991 roku. Jest największym w Polsce regionalnym związkiem pracodawców, skupiającym prawie 900 przedsiębiorców, instytucji, szkół, uczelni, organizacji dających zatrudnienie około 70 000 osobom.

Jako, że tego dnia Lech Wałęsa obchodził urodziny, to po godzinie 20-tej rozpoczęły się uroczystości z tym związane. Specjalny tort upiekł Andrzej Szydłowski. Oprawę artystyczną zapewnili m.in. Monika Gruszczyńska – śpiewaczka operetkowa oraz śpiewak barytonowy Leszek Skrla.

Zdjęciami z tego wydarzenia Wałęsa pochwalił się na Facebooku:

 

Oczywiście, nie mogło przy tej okazji zabraknąć jakiegoś ironicznego mema. Naszym zdaniem ten "wygrał internety":

 

 

Zobacz także: Przejmujące! Jaki wyznaje: Nigdy nie myśleliśmy o aborcji synka

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: