WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wałęsa odpoczywa w Arłamowie [ZDJĘCIA]

Wałęsa odpoczywa w Arłamowie [ZDJĘCIA]

19.11.2016, godz. 02:00
Lech Wałęsa w Arłamowie
Lech Wałęsa w Arłamowie foto: Facebook

Lech Wałęsa (73 l.) tak już ma w swojej naturze, że nie może usiedzieć w domu. Nie praży się jednak na swojej ulubionej Florydzie, ale zażywa luksusów w... Arłamowie na Podkarpaciu, gdzie ponad trzydzieści lat temu internowali go komuniści.

Wałęsa nie byłby też sobą, gdyby nie pochwalił się nowymi zdjęciami. Właśnie wrzucił na swój profil na Facebooku fotki z kąpieli w basenie zewnętrznym. Prezydent nie został jednak morsem - temperatura na zewnątrz i leżący śnieg co prawda może nie zachęcają normalnych ludzi do kąpieli, ale w basenie woda ma 35 st. C. Sama rozkosz.

Arłamów to takie trochę sentymentalne podróże prezydenta. Przebywał tam jako internowany między grudniem 1981 roku a listopadem 1982 roku. Nie był tam z własnej woli, ale po latach nie narzeka na warunki i bardzo chętnie tam wraca. Były prezydent przyznał, że podczas internowania miał w ośrodku w Arłamowie luksusowe warunki. - To była złota klatka. Mogłem sobie życzyć, co chciałem. Lubiłem szampana i parę butelek wypiłem - przyznał w jednym z wywiadów.

Zobacz: MEMY z Wałęsą zawładnęły Internetem [ZOBACZ]

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: