WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Wałęsa MOCNO UDERZA w Kaczyńskiego

Wałęsa MOCNO UDERZA w Kaczyńskiego

14.07.2016, godz. 13:48
Wałęsa, Kaczyński
foto: Fotomontaż SE.pl

Nie jest tajemnicą, że Lech Wałęsa nie darzy sympatią Jarosława Kaczyńskiego. Były prezydent już parokrotnie zapowiadał, że jest gotów pomóc KOD-owi i opozycji, aby odsunąć PiS od władzy. W czwartek na swoim facebookowym profilu Wałęsa zamieścił cytat (niewiadomego pochodzenia) uzyskany od internauty , w którym mocno uderzył w lidera partii rządzącej.

Wałęsa napisał, że warto się z owym cytatem zapoznać i pozdrowił internautów. Następnie umieścił cytat (pisownia oryginalna- red.): - Poczytajcie sobie medyczne badania na temat blizniakow jednojajowych. Jak jeden zginie, to drugi juz do konca zycia jest nienormalny. Tym bardziej, jesli czuje sie odpowiedzialnym za jego smierc. Pierwsze co musi zrobic to zrzucic odpowiedzialnosc za smierc na innych, i wierzyc ze to nie jego wina. W ten sposob tworzy "wirytualna rzeczywistosc" do ktorej moze dorzucac co mu sie podoba. Zyje w urojonym swiecie, a rzadzi niestety rzeczywistymi ludzmi.

 

Internauta mocno się zbulwersował, pisząc:

 

 

Czy były prezydent nie przesadził w tym wpisie i nie przekroczył pewnych granic przyzwoitości? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie lub wyrażenie swojego zdania w komentarzu.

Zobacz także: Kaczyński: Gdyby nie mój śp. brat, cały ten nurt, który się przeciwstawiał postkomunizmowi, by nie powstał

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: