WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wałęsa o katastrofie smoleńskiej: "Prezydent nie powinien pozwolić na start tego samolotu a w żadnym przypadku na lądowanie"

Wałęsa o katastrofie smoleńskiej: "Prezydent nie powinien pozwolić na start tego samolotu a w żadnym przypadku na lądowanie"

13.08.2016, godz. 21:07

Lecha Wałęsa postanowił ponownie odnieść się do katastrofy w Smoleńsku. Tym razem zamiast memów, napisał własną analizę tego co działo się na pokładzie samolotu. Stwierdził, że za katastrofę odpowiedzialny jest Lech Kaczyński.

Wczoraj Lech Wałęsa ostro zażartował sobie ze zmarłego tragicznie Lecha Kaczyńskiego. Zamieścił na Facebooku mem, który przez wielu ludzi został uznany za obraźliwy. Grafika zniknęła, ale Internauci przechwycili obrazek. Tym razem postanowił odnieść się do katastrofy smoleńskiej bardziej merytorycznie. Napisał więc, co sądzi o tragedii sprzed 6 lat.

Zawsze, ale szczególnie, czym była bardziej skomplikowana sytuacja lotnicza. Kapitan zawsze pytał o decyzje Prezydenta. Tam też musiało być podobnie. Prezydent nie powinien pozwolić na start tego samolotu a w żadnym przypadku na lądowanie - napisał Wałęsa. - Nawet tu pełna odpowiedzialność. Prezydenta. Nie ma żadnego wytłumaczenia, że winien tego nieszczęścia jest Prezydent . Kto prezydentowi pomagał w podjęciu tak nieodpowiedzialnych decyzji to należałoby wyjaśnić - podsumował były prezydent.

Zgadzacie się z tą opinią?

Zobacz: OHYDNY mem o śp. Lechu Kaczyńskim na Facebooku Lecha Wałęsy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: