WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości polityka Ważna decyzja Terlikowskich. Tego nikt się nie spodziewał

Ważna decyzja Terlikowskich. Tego nikt się nie spodziewał

31.08.2016, godz. 14:40
Tomasz Terlikowski i Małgorzata Terlikowska
Tomasz i Małgorzata Terlikowscy foto: Super Express

Tomasz Terlikowski ostatnie lata kojarzył się z portalem fronda.pl, którego był współtwórcą i redaktorem naczelnym. Dlatego tak bardzo zaskakuje to, co publicysta napisał na Twitterze. Terlikowski ogłosił, że kończy wszelką współpracę z portalem. Powiadomił też, że jego żona również nie będzie już związana z serwisem.

Niedawno Tomasz Terlikowski prowadził ostry spór ze specjalistą od poprawiania urody, doktorem Krzysztofem Gojdziem o aborcji. Dzielnie bronił swego zdania i swojej żony Małgorzaty Terlikowskiej na portalu fronda.pl. To tam pojawiały się ostre komentarze Terlikowskiego, ale teraz już tak nie będzie! Nie dlatego, żeby Terlikowski złagodniał, ale z zupełnie innego powodu. Publicysta zrywa współpracę z fronda.pl. - Dziś zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem Fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - napisał na Twitterze Terlikowski.

To już kolejna zaskakująca wiadomosć ze środowiska mediów, która pojawiła się w ciągu ostatnich dni. Najpierw gruchnęła wiadomość o tym, że Kamil Durczok będzie pracował w Polsat News, a później, że z TVP żegna się Maciej Orłoś.

Zobacz: Kammel ZACHWYCONY powrotem Durczoka do telewizji. Pokazał zdjęcie z szampanem!

Źródło: Super Express TV

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: