WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ważna decyzja Terlikowskich. Tego nikt się nie spodziewał

Ważna decyzja Terlikowskich. Tego nikt się nie spodziewał

31.08.2016, godz. 14:40
Tomasz Terlikowski i Małgorzata Terlikowska
Tomasz i Małgorzata Terlikowscy foto: Super Express

Tomasz Terlikowski ostatnie lata kojarzył się z portalem fronda.pl, którego był współtwórcą i redaktorem naczelnym. Dlatego tak bardzo zaskakuje to, co publicysta napisał na Twitterze. Terlikowski ogłosił, że kończy wszelką współpracę z portalem. Powiadomił też, że jego żona również nie będzie już związana z serwisem.

Niedawno Tomasz Terlikowski prowadził ostry spór ze specjalistą od poprawiania urody, doktorem Krzysztofem Gojdziem o aborcji. Dzielnie bronił swego zdania i swojej żony Małgorzaty Terlikowskiej na portalu fronda.pl. To tam pojawiały się ostre komentarze Terlikowskiego, ale teraz już tak nie będzie! Nie dlatego, żeby Terlikowski złagodniał, ale z zupełnie innego powodu. Publicysta zrywa współpracę z fronda.pl. - Dziś zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem Fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - napisał na Twitterze Terlikowski.

To już kolejna zaskakująca wiadomosć ze środowiska mediów, która pojawiła się w ciągu ostatnich dni. Najpierw gruchnęła wiadomość o tym, że Kamil Durczok będzie pracował w Polsat News, a później, że z TVP żegna się Maciej Orłoś.

Zobacz: Kammel ZACHWYCONY powrotem Durczoka do telewizji. Pokazał zdjęcie z szampanem!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: