WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Wdowa pisze list do Ziobry. Nie chce ekshumacji ciała męża, który zginął w katastrofie smoleńskiej

Wdowa pisze list do Ziobry. Nie chce ekshumacji ciała męża, który zginął w katastrofie smoleńskiej

15.10.2016, godz. 23:46
ZBIGNIEW ZIOBRO: BIEGLI CHCĄ MNIE ZRUJNOWAĆ FINANSOWO.
foto: Super Express

Malgorzata Rybicka, wdowa po pośle Rybickim, który zginął w katastrofie smoleńskiej, apeluje do Ziobry o cofnięcie decyzji o ekshumacji ciała jej męża. Na razie prokuratura nie odniosła się do jej listu.

Malgorzata Rybicka, wdowa po pośle Andrzeju Rybickim, który zginął w katastrofie smoleńskiej, napisała list do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry o cofnięcie decyzji w sprawie ekshumacji ciała jej męża. - W związku z przekazaną 13 września opinii publicznej przez Rzecznika Prokuratury Krajowej decyzją o ekshumacji ciał wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej, zwracam się do Pana o wycofanie jej w stosunku do ciała mojego św. pamięci męża Arkadiusza Rybickiego - napisała Rybicka w liście cytowanym przez wp.pl. Rybicka uważa, że przyczyny katastrofy zostały wiarygodnie wyjaśnione przez komisję Millera, więc decyzja o ekshumacji nie ma żadnego uzasadnienia. - Wynik ekshumacji nie wniesie niczego nowego - uważa Rybicka. Na razie Prokuratura Krajowa nie odniosła się do jej listu.

Zobacz: Polacy NIE CHCĄ ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej [SONDAŻ]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: