WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka WIĘC JEDNAK?! Kochanka posła Zbonikowskiego prowadzi mu biuro?!

WIĘC JEDNAK?! Kochanka posła Zbonikowskiego prowadzi mu biuro?!

22.08.2016, godz. 14:15
Łukasz Zbonikowski
Łukasz Zbonikowski foto: Super Express

Łukasz Zbonikowski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków PiS. "Super Express" wielokrotnie gościł go na swoich łamach w związku ze zdradą swojej małżonki, rozprawą alimentacyjną czy też pikantnych sms-ach, które słał do swojej kochanki. Poseł wielokrotnie zarzekał się jednak, że nie łączą go z nią żadne zawodowe kontakty (pomimo faktu, że jest ona działaczką PiS). "Fakt" dotarł jednak fotografii, które zdają się ewidentnie przeczyć tym słowom.

Na zdjęciach widać, że Lidia Wiśniewska posiada własny zestaw kluczy do poselskiego biura Zbonikowskiego. Przychodzi ona do włocławskiego biura codziennie. Ma również klucz do skrzynki pocztowej. To ona otwiera i zamyka biuro. Ma nawet w środku swoje własne biurko.

Do niedawna Zbonikowski nikogo oficjalnie nie zatrudniał w swoim biurze. Pod koniec lipca na stronach internetowych Sejmu pojawiła się informacja, że została u niego... emerytka.  Tymczasem Lidia Wiśniewska jest oficjalnie zatrudniona w biurze europosła Kosmy Złotowskiego, jako jego asystentka (zajmuje się np. przeglądem prasy lokalnej). Jak domniemuje gazeta, na tamtym stanowisku może otrzymywać aż 5 tysięcy złotych brutto.

Zasadnym pozostaje więc pytanie, czemu zajmuje się również prowadzeniem biura posła Zbonikowskiego...

Zobacz także: Żona nie wybaczy Zbonikowskiemu

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: