WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wielki powrót Tadli. Dziennikarka przygotowuje się do nowej pracy [ZDJĘCIA]

Wielki powrót Tadli. Dziennikarka przygotowuje się do nowej pracy [ZDJĘCIA]

01.10.2016, godz. 05:00
BEATA TADLA
BEATA TADLA foto:

Sprawiedliwość jest na tym świecie. Beata Tadla (41 l.), która została zwolniona z TVP 1 w styczniu, pod koniec października wróci na wizję! Poprowadzi program informacyjny stacji Nowa TV.

Telewizja to dla Beaty drugi dom. Gdy w styczniu została zwolniona z TVP, zawalił się jej świat. Wierzyła jednak, że jej czas jeszcze nadejdzie. I tak się stanie. Dziennikarka pod koniec października zacznie pracę w Nowej TV.

Nic dziwnego, że Beata już nie może doczekać się debiutu w powstającej telewizji. Wczoraj przyszła do gmachu nowej stacji, by przyjrzeć się ostatnim przygotowaniom. Obejrzała studio, pokój, w którym dziennikarze przygotowują się do wejścia na wizję, porozmawiała z kolegami po fachu. Na jej twarzy gościł szeroki uśmiech. Widać było, że już nie może doczekać się powrotu do pracy w programie informacyjnym, który zawsze dostarczał jej dreszczyku emocji.

- To dobrze, że potencjał Beaty dostrzegli właściciele Nowa TV. Dobrze, że zaproponowali jej pracę - mówią jej koledzy.

Jak udało nam się dowiedzieć, dziennikarkę ponownie na wizji zobaczymy już pod koniec października.

- Władze TVP dały wspaniały prezent nowym telewizjom, bo nie muszą długo szukać na rynku. Mnóstwo ludzi znajdzie pracę - cieszy się Jarosław Kret (53 l.) w rozmowie z "Super Expressem".

W Nowa TV pojawi się też wiele innych osób związanych wcześniej z TVP, m.in. Jarosław Kulczycki (49 l.), Marek Czyż (48 l.) oraz Joanna Dunikowska (27 l.).

ZOBACZ: Roast Szpaka. Najbardziej CHAMSKIE żarty! +18 [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: