WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Wiemy, co Duda dał Trumpowi. Wzruszający prezent od polskiego prezydenta

Wiemy, co Duda dał Trumpowi. Wzruszający prezent od polskiego prezydenta

06.07.2017, godz. 17:16
Andrzej Duda Donald Trump
Andrzej Duda Donald Trump foto:

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce zakończona! Wiemy, jaki prezent od Andrzeja Dudy otrzymał prezydent Stanów Zjednoczonych.

To była niesamowita niespodzianka wywołująca szeroki uśmiech u Donalda Trumpa (71 l.). Prezydenccy ministrowie zapowiadali, że szykują dla prezydenta USA coś specjalnego. Najważniejszy człowiek na świecie dostał kolekcję zdjęć… Donalda Trumpa, wykonanych w 1985 roku w Nowym Jorku przez znanego polskiego fotografa Czesława Czaplińskiego. Jak widać w ciągu ponad 30 lat miliarder… prawie się nie zmienił.

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce

Prezydent Stanów Zjednoczonych spędził w Polsce niecałą dobę. Dzień 6 lipca rozpoczął od rozmowy w cztery oczy z Andrzejem Dudą. Po spotkaniu prezydentów rozpoczęła się konferencja prasowa z ich udziałem. Donald Trump wziął również udział w inauguracji Szczytu Inicjatyw Trójmorza, a na zakończenie prezydent USA wygłosił długo oczekiwane przemówienie na placu Krasińskich. Podkreślił w nim między innymi, że Stany Zjednoczone "stają ramię w ramię, broniąc artykułu 5. Paktu Północnoatlantyckiego dla wspólnego zobowiązania do obrony kolektywnej".

ZOBACZ: Hejt na Petru w czasie wizyty Trumpa. Mocne wideo

Źródło: se.pl
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: