WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wildstein wraca do TVP. Będzie miał swój program - wiadomo jaki

Wildstein wraca do TVP. Będzie miał swój program - wiadomo jaki

08.08.2016, godz. 08:57
Bronisław Wildstein
foto: Super Express

Już wiadomo, jak będzie nazywał się nowy program publicystyczny, który od września Bronisław Wildstein poprowadzi na antenie Telewizji Polskiej. Portal wirtualnemedia.pl donosi, że Wildstein będzie gospodarzem programu "Południk Wildsteina" w TVP 2.

Bronisław Wildstein po kilku latach przerwy wraca do Telewizji Polskiej. Od września dziennikarz będzie prowadził program publicystyczny na antenie telewizyjnej Dwójki. Jak informuje portal  nowy program będzie nosił tytuł "Południ Wildsteina". Będzie to program, w którym Wildstein z zaproszonymi gości poruszy tematy polityczne, ale też społeczne i dotyczące kultury: -  Punktem wyjścia do dyskusji będą aktualne wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w Polsce i na świecie. Moim celem jest przedstawienie ich w szerszym aspekcie - powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl Bronisław Wildstein. Pierwszy odcinek audycji ma zostać wyemitowany na antenie TVP 2 już w sobotę 3 września o godzinie 12.00.

Bronisław Wildstein był już związany z Telewizją Polską. W 2006 roku pełnił funkcję prezesa TVP, później prowadził programy: "Cienie PRL-u" oraz "Bronisław Wildstein przedstawia". Na sowim koncie ma też współpracę z Telewizją Republika, tygodnikami "wSieci", "Do Rzeczy", "Uważam Rze", a także dziennikiem "Rzeczpospolita".

Sprawdź: Porównał Pereirę do modowej blogerki a inni mu nie przeszkadzali?!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: