WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wizyta Kate i Williama w Polsce. WIEMY, co czeka na George'a i Charlotte ZDJĘCIA

Wizyta Kate i Williama w Polsce. WIEMY, co czeka na George'a i Charlotte ZDJĘCIA

17.07.2017, godz. 09:44
Narodziny księcia Jerzego
Ciąża Kate Middleton była wielkim wydarzeniem. Kiedy wyszła ze szpitala z małym księciem na rękach... Tłum oszalał! foto:

To dziś do Polski przylecą książę William, księżna Kate i ich urocze dzieci: George i Charlotte. Na przyjazd członków brytyjskiej rodziny królewskiej przygotowany jest już Belweder, bo to tam zatrzyma się królewska rodzina. Specjalnie dla najmłodszych przygotowane zostały niespodzianki. Zadbała o nie kancelaria prezydenta Andrzeja Dudy. Co czeka na księcia George'a i księżniczkę Charlotte?

To pierwsza wizyta przyszłego króla, księcia Williama i jego żony księżnej Kate, w Polsce. Do tego to pierwsza wizyta ich dzieci w kraju, który nie był pod panowaniem Wielkiej Brytanii. Do dyspozycji przedstawicieli brytyjskiej monarchii oddany zostanie Belweder. Pałac ten wybrano specjalnie, by goście czuli się jak u siebie. Z okazji odwiedzin Polski przez Williama, Kate i ich dzieci, postanowiono nieco odmienić Belweder. Specjalnie dla maluchów przygotowano kącik zabaw. W pałacu zagościły misie, lalki, drewniany konik na biegunach, rowerki, wózek dla lalek, a nawet indiański namiot! Oprócz tego przygotowano miejsce zabaw dla Charlotte i George'a w ogrodach pałacu. Na trawie rozstawiono huśtawki, ścianki do wspinaczki i zjeżdżalnie, by dzieci poczuły się jak w bajkowym świecie. Jednak patrząc na pogodę za oknem, książęce dzieci raczej nie skorzystają z tych atrakcji, więc zostanie im zabawa w pałacu.

Zdjęcia zabawek przygotowanych dla księcia George'a i księżniczki Charlotte opublikowała na Twitterze kancelaria prezydenta Andrzeja Dudy.

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: