WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wnuk Wałęsy był trzeźwy, kiedy dźgał narzeczoną

Wnuk Wałęsy był trzeźwy, kiedy dźgał narzeczoną

03.09.2016, godz. 05:00
zatrzymanie wnuka Wałęsy
zatrzymanie wnuka Wałęsy foto: Super Express

19-letni Dominik, wnuk byłego prezydenta Lecha Wałęsy (73 l.), który w środę wieczorem w Gdańsku zaatakował nożem swoją byłą dziewczynę, wczoraj cały dzień był przesłuchiwany przez policję, która postawiła mu zarzuty znęcania się nad kobietą oraz uszkodzenia ciała. Za każdy z nich może mu grozić do pięciu lat więzienia.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, kiedy Dominik W., syn Przemysława Wałęsy (42 l.), wpadł w szał i zaatakował kobietę, był trzeźwy, nie znajdował się też pod wpływem narkotyków.

Wnuk prezydenta rozstał się niedawno ze starszą od siebie o trzy lata dziewczyną Adeliną, z którą wspólnie wychowywali jej dziecko. W środę ok. godz. 20 podczas ich spotkania w mieszkaniu w gdańskiej dzielnicy Orunia miało dojść do awantury. W napadzie szału 19-latek miał zranić dawną ukochaną nożem i uciec z miejsca zdarzenia. Wezwana na miejsce policja zatrzymała go kilka godzin później. - Z zatrzymanym przeprowadzane są czynności procesowe. 19-latek cały czas przebywa na komisariacie. Czynności wciąż trwają. Informacji o okolicznościach zdarzenia nie ujawniamy - mówi nam Lucyna Rekowska, rzeczniczka policji w Gdańsku.

Obrażenia, których doznała pokrzywdzona, nie były groźne. Jak ustaliliśmy, Dominik miał ją ranić nożem w nogę. Kobieta po opatrzeniu ran w szpitalu została zwolniona do domu.

Wczoraj wieczorem Dominik W. został przewieziony do siedziby gdańskiej prokuratury, gdzie miał usłyszeć zarzuty.

Zobacz: Cenckiewicz szczerze o wnuku Wałęsy

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: