WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka wPolityce.pl: DWIE GŁOWY w trumnie ofiary katastrofy smoleńskiej

wPolityce.pl: DWIE GŁOWY w trumnie ofiary katastrofy smoleńskiej

14.04.2017, godz. 13:23
Rodziny smoleńskie, trumny ofiar Smoleńska na lotnisku
Rodziny smoleńskie, trumny ofiar Smoleńska na lotnisku foto: SE/EAST NEWS

Szokujące informacje opublikował portal wpolityce.pl. Zdaniem dziennikarza portalu w trumnie jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej miały znajdować się: dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice. Nie wiadomo jednak o czyją trumnę chodzi. A przypomnijmy, że do tej pory decyzją Prokuratury Krajowej doszło do ekshumacji i badań dziewiętnaście ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

Od połowy listopada do kwietnia przeprowadzane były ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej. W sumie do tej pory otwartych zostało 19 grobów, w tym m.in. Lecha i Marii Kaczyńskich, Stefana Melaka czy Tomasza Merty. Jak już kiedyś informowaliśmy w "Super Expressie" w trumnie stewardesy Natalii Januszko znalezione zostały trzy ręce. Ale zdaniem portalu wpolityce.pl do jeszcze bardziej szokującego odkrycia doszło w trumnie innej z ofiar. Jak czytamy na portalu, w jednej z trumien znalazły się dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice: - W czasie jednej z ekshumacji przeprowadzonych w 2017 r. dokonano najbardziej bulwersującego ze wszystkich dotychczasowych odkryć. W jednej trumnie znajdowały się dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice. Z szacunku do rodzin celowo nie podajemy, po której ekshumacji dokonano tego odkrycia - czytamy na wpolityce.pl. Prokuratura nie odniosła się jednak do ustaleń portalu. Nie wiadomo też czyje szczątki znalazły się w jednej  trumnie, a wyjaśnić to mają badania genetyczne, które są prowadzone w ramach ekshumacji.

Zobacz: Trzy ręce w grobie smoleńskiej stewardesy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: