WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Za co MON płaci Jannigerowi? Nie uwierzysz w efekty jego pracy!

Za co MON płaci Jannigerowi? Nie uwierzysz w efekty jego pracy!

22.03.2017, godz. 12:25
Edmund Janniger
foto: Edmund Janniger Facebook

Od grudnia 2016 roku Edmund Janniger został na stałe zatrudniony w MON, gdzie zarabia niecałe 3500 zł miesięcznie. Jak wskazywano, jego głównym zadaniem będzie zajmowanie się organizacją wizyt światowej sławy naukowców w Polsce. Portal Wirtualna Polska postanowił dowiedzieć się, jakie są dotychczasowe efekty pracy młodego Jannigera. Okazuje się, do tej pory są one znikome, gdyż nie zorganizowano ani jednej takiej wizyty.

 

Zatrudniony na etacie w MON Janniger ma zajmować się organizowaniem wizyt naukowców (głównie z USA) w wojskowych jednostkach naukowych. Zapytany o dotychczasowe efekty pracy resort Macierewicza odpowiedział: - Od chwili zatrudnienia p. Janniger nie organizował żadnych spotkań i wizyt dla Podsekretarza Stanu w MON (Wojciecha Falkowskiego, w którego biurze jest zatrudniony-red.).

Następne pytanie portalu brzmiało: - Czy rezultaty pracy p. Jannigera spełniają pokładane w nim oczekiwania? Odpowiedź MON nie pozostawia żadnych wątpliwości, pomimo niezrealizowania żadnej wizyty: - Dotychczasowe rezultaty pracy p. Jannigera spełniają zakładane oczekiwania.

Maciej Kierwiński z PO na ostatnie doniesienia dotyczące Jannigera i Bartłomieja Misiewicza zareagował szyderczo:

 

 

Portal napisał do Jannigera prośbę o komentarz, ten jednak nie zdecydował odnieść się dotychczas do tych informacji.

Zobacz także: Misiewicz decyduje o zwolnieniach w PiS?!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: