WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Zamach w Nicei. Szokujące słowa Krystyny Pawłowicz!

Zamach w Nicei. Szokujące słowa Krystyny Pawłowicz!

15.07.2016, godz. 12:06
Krystyna Pawłowicz
foto: Super Express

Zamach terrorystyczny w Nicei w wyniku którego zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych, nie uszedł uwadze Krystynie Pawłowicz. - Kolejny raz przybysze "podziękowali" Francuzom za ich gościnę. Walka cywilizacji trwa. Albo my, albo oni. A jak tam z najnowszymi lewackimi pomysłami Niemiec i Komisji Europejskiej o obowiązkowych "przydziałach" islamistów państwom narodowym? - napisała na Facebooku posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

14 lipca 2016 roku - to kolejna czarna data w najnowszej historii Francji. Około godziny 23 w Nicei kierowca ciężarówki wjechał w tłum ludzi i zabił 84 osoby. Ponad 100 zostało rannych, kilkanaście z nich jest w stanie krytycznym. Jak podało Le Figaro, służby zastrzeliły napastnika podczas obławy. W związku z dramatem, który rozegrał się w Nicei kondolencje złożyli m.in. Andrzej Duda, Donald Tusk, Beata Szydło oraz Leszek Miller.

ZOBACZ: Zamach w Nicei! Terrorysta wjechał ciężarówką w tłum ludzi. 84 osoby NIE ŻYJĄ! Relacja na żywo

Krwawe ataki we Francji nie uszły także  uwadze Krystyny Pawłowicz, która swoimi przemyśleniami podzieliła się na Facebooku. - Kolejny raz przybysze "podziękowali" Francuzom za ich gościnę. Walka cywilizacji trwa. Albo my, albo oni. A jak tam z najnowszymi lewackimi pomysłami Niemiec i Komisji Europejskiej o obowiązkowych "przydziałach" islamistów państwom narodowym? Autorów takich pomysłów należy KARAĆ jak za WSPÓŁSPRAWSTWO w ZBRODNI - napisała posłanka na serwisie społecznościowym. Jednak części internautom te słowa posłanki wyraźnie nie przypadły do gustu:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: