WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka ZASKAKUJĄCE WYZNANIE Petru o współpracy z dziennikarzem TVN-u

ZASKAKUJĄCE WYZNANIE Petru o współpracy z dziennikarzem TVN-u

14.11.2016, godz. 14:52
Ryszard Petru
foto: www.flickr.com

Ryszard Petru w poniedziałek zaprosił dziennikarzy w Sejmie do udziału w konferencji Nowoczesnej, której celem było podsumowanie 365 dni rządów Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie prezentacji zaskoczył wszystkich, dziękując za zadane pytanie dziennikarzowi TVN, Maciejowi Knapikowi i przyznając, że umówił się on z nim już wcześniej na jego zadanie. Choć dziennikarz próbował temu zaprzeczyć, lider Nowoczesnej brnął w swoją wersję wypadków.

Praktyka umawiania się z dziennikarzem na konkretne pytanie nie należy do standardowych i powszechnie stosowanych. Jak jednak beztrosko przyznał Petru, w momencie, w którym usłyszał pytanie Knapika: - Dziękuję Panie redaktorze za to pytanie. Liczyłem właśnie na to, że Pan to pytanie zada. Taki właśnie był,… myśmy się z Panem redaktorem się umówili, tak, że w związku z tym, że będzie tylko pięć osób

Choć dziennikarz starał się zaprzeczyć, po chwili lider Nowoczesnej dodał: - Prawdziwe informacje są te, które są zaprzeczone, prawda... Całość wyglądała następująco:

 

 

Wśród komentarzy w internecie dało się zauważyć takie jak:
- Komorowski mówi red. Piaseckiemu czym powinien się zajmować. Petru umawia się z Knapikiem na pytania. Wolne media III RP.
- Pozycja najgłupszego polityka niezagrożona. Petru demaskuje własną ustawkę z dziennikarzem TVN!
- Redaktorze,  Rysiek Petru płaci za pytanie, czy za frico od Pana dostał?
- Petru na konferencji ujawnia, że umówił się z dziennikarzem TVN na pytanie...dziennikarz zaprzecza, a Petru go wkopuje dalej. Samozaoranie:)

Nasze serca zdobył jednak ten twitt:

 

 

Nie była to jedyna wpadka na tejże konferencji. Natłok myśli spowodował, że Petru połączył ze sobą słowa "rok" i "rząd", przez co powstało:

 

 

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: