WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ziemkiewicz o aborcji Natalii Przybysz: Dziecko spuszczone w sraczu

Ziemkiewicz o aborcji Natalii Przybysz: Dziecko spuszczone w sraczu

24.10.2016, godz. 14:36
Rafał Ziemkiewicz
Rafał Ziemkiewicz foto: EAST NEWS

Nie milkną echa weekendowego wywiadu piosenkarki Natalii Przybysz, która przyznała się do dokonania aborcji. Jej słowa skrytykował Rafał Ziemkiewicz, który stwierdził, że przy okazji kolejnej płyty piosenkarka będzie lansować się na wierze. Ziemkiewicz dobitnie określił też aborcję Przybysz: - Dziecko spuszczone w sraczu. Inną postawę reprezentuje za to Małgorzata Terlikowska, która wzywa do modlitwy za piosenkarkę.

Wiele osób skomentowało wyznanie Natalii Przybysz o tym, że wyjechała na Słowację, by tam pozbyć się ciąży. Jedni uważają, że piosenkarka swoim wyznaniem pokazała odwagę, inni uważają, że nie powinna się chwalić aborcją. Bardzo ostre słowa skierował pod adresem Przybysz publicysta Rafał Ziemkiewicz. Na swoim Twitterze napisał, co myśli o aborcji piosenkarki: - Znając celebrycki półświatek przy następnej płycie Przybysz zacznie się lansować na nawrócenie i Jezusa A to dziecko spuszczone w sraczu...- czytamy na profilu Ziemkiewicza.

Swoje zdanie na temat aborcji, której dokonała gwiazda, wyraziła też Małgorzata Terlikowska, która jest obrończynią życia poczętego. Jak napisała w swoim felietonie, teraz potrzeba wiele modlitwy za Natalię Przybysz: -  To nie była operacja plastyczna, nad którą można wzruszyć ramionami. To było zabicie rozwijającego się w niej dziecka. „Jej brzuch, jej sprawa” - krzyczą zwolennicy aborcji. Nie jej sprawa – sprawa jej partnera, jej dzieci, a od soboty także nas wszystkich, bo po coś o swojej aborcji powiedziała. Żeby się chwalić? - nie sądzę, bo i nie ma powodów do chwalenia. (...) Wiem natomiast, że jeśli dziś czegoś potrzeba pani Natalii, to ogromnej modlitwy za nią i za jej rodzinę. Za to dziecko, któremu nie pozwoliła się urodzić, i za te dzieci, które żyją i które kocha całym sercem.

Sprawdź: Szokujące wyznanie Natalii Przybysz. Dokonała aborcji, bo miała za mało miejsca w mieszkaniu

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: