WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ziemkiewicz poskarżył na Czarny Protest i pokazał TO zdjęcie

Ziemkiewicz poskarżył na Czarny Protest i pokazał TO zdjęcie

29.09.2016, godz. 12:42
RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
foto: © AKPA

Czarny Protest rozgrzewa do czerwoności polityków, dziennikarzy i celebrytów. Wczoraj Internet żył wypowiedzią Krystyny Jandy, która przez przypadek stała się matką chrzestną protestu. W poniedziałek kobiety, które nie chcą zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji mają wziąć dzień wolny w pracy i ubrane na czarno uczestniczyć w Czarnym Proteście. Zwolennikiem akcji nie  jest Rafał Ziemkiewicz. Dlaczego? Wyjawił tajemniczy powód.

Rafał Ziemkiewicz pilnie śledzi wszystko, co dzieje się wokół Czarnego Protestu, który już w poniedziałek ma objąć całą Polskę. Publicysta postanowił skomentować słowa Doroty Wellman o proteście. Dziennikarka powiedziała, że polskie kobiety to nie "krowy", za które ktoś inny będzie podejmował decyzję: - Ktoś chce decydować o naszym życiu, zdrowiu i o naszej prokreacji. My kobiety nie jesteśmy głupimi krowami, żeby ktoś za nas decydował. Pokażemy tym, którzy o nas decydują, na co nas stać. To będzie pierwszy raz, ale nie ostatni - zaapelowała Wellman. Zdaniem Ziemkiewicza, w ten sposób dziennikarka nazwała kobiety, które nie mają zamiaru brać udziału w Czarnym Proteście "krowami": - Dla Doroty Wellman kobiety które nie "strajkują" za aborcją to "głupie krowy". Amerykanin rzekłby: You've got Fuckin' Nerve! - napisał na Twitterze Ziemkiewicz.

Zobacz: Posłanka PiS OBURZONA spektaklem. Zawiadamia PROKURATURĘ

Ale to nie był jego jedyny komentarz na temat Czarnego Protestu. Publicysta wrzucił na Twitterze zdjęcie roznegliżowanej pani w czerni i podpisał: - Ale gdyby protest miał wyglądać tak, to jestem za.

A później odpowiadając na pytania internautów, którzy chcieli wiedzieć, co na to jego żona dodał zdjęcie swojej drugiej połówki: - Pytacie co na to moja żona? Powiedziała że przez aborcjonistki i ich głupi #CzarnyProtest chwilowo się nie może tak ubierać :(.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: