WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Ziemkiewicz z POGARDĄ o Olbrychskim

Ziemkiewicz z POGARDĄ o Olbrychskim

27.09.2016, godz. 16:10
Ziemkiewicz z POGARDĄ o Olbrychskim
foto: Fotomontaż SE.pl

Najnowszą kolekcję jesień-zima marki Bytom reklamuje aktor Daniel Olbrychski z wnukiem Antonim Olbrychskim. Panowie reklamują kolekcję eleganckich kurtek, garniturów i płaszczy. Jednak nie wszystkim podoba się to, że właśnie Olbrychski występuje w kampanii reklamowej Bytomia. Swoje zdanie postanowił wtrącić w dyskusję o aktorze także publicysta Rafał Ziemkiewicz. W pogardliwy sposób odniósł się do Daniela Olbrychskiego.

Internauci nie zostawili na Olbrychskim suchej nitki, a wszystko dlatego, że ich zdaniem aktor nie powinien reklamować znanej i cenionej marki. Dlaczego? Bo ma na swoim koncie aferę, w zeszłym roku jechał samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Zabrano mu prawo jazdy, a sąd nakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawa zdecydowanie nie wpłynęła korzystnie na aktora, ale jak się wydaje firma szyjąca garnitury i koszule, zdecydowała, że to właśnie Olbrychski będzie twarzą nowej kampanii. Firma tłumaczyła, że zdecydowała się na wybór Olbrychskiego, bo urodził się w roku założenia Bytomia: -  Obecna odsłona ma charakter wyjątkowy, bowiem marka zaprosiła do współpracy niezwykłą osobowość kultury - Pana Daniela Olbrychskiego z wnukiem. Pan Daniel Olbrychski to wybitny aktor, którego role stały się kultowe w polskiej kinematografii, jego wnuk - Antoni to student historii, który odziedziczył zamiłowanie do kultury i talent do szermierki. (...) Ukoronowaniem projektu jest fakt, że Pan Olbrychski urodził się w tym samym roku, w którym datuje się powstanie firmy BYTOM, a jej garnitury od wielu lat goszczą w Jego garderobie zarówno scenicznej jak i prywatnej - ocenił właściciel marki.

Ale zupełnie inaczej do tematu podszedł Rafał Ziemkiewicz. Publicysta zauważył najwyraźniej reklamy z Olbrychskim w roli głównej i skomentował sprawę na Twitterze: - "Bytom" - garnitur dla wykwintnego pana rozeabiającego koniak sokiem pomarańczowym a potem jeżdżącego po pijaku. Geniusze reklamy! - napisał pogardliwie pod adresem aktora.


Zobacz: Darmowy pokaz "Smoleńska". Bilety ufundował m.in. prezydent miasta

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: