WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Zimoch WRACA do radia!

Zimoch WRACA do radia!

29.08.2016, godz. 10:40
Tomasz Zimoch
foto: Facebook

Tomasz Zimoch zaczął być utożsamiany jako jedna z ofiar "dobrej zmiany" w mediach, po tym gdy zwolniony został z Polskiego Radia po udzieleniu wywiadu, w którym skrytykował PiS. Jak się okazuje, długo na bezrobociu nie pozostawał. Najpierw nawiązał współpracę na czas Euro z Radiem ZET, następnie z TVN24, później napisał książkę, zaś jak donosi portal Wirtualnemedia.pl od września będzie stałym współpracownikiem Radia ZET. Prowadzić tam będzie w każdą niedzielę swój autorski program sportowy.

 

Audycja dziennikarza nadawana będzie w niedzielne wieczory i będzie trwała godzinę. Choć nie jest jeszcze znany tytuł programu, to wiadomo, że Zimoch komentować będzie (wraz z zaproszonymi gośćmi) najważniejsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. Po raz pierwszy stanie się to w najbliższą niedzielę, 4 września.

Przypomnijmy- na początku czerwca dziennikarz rozwiązał umowę o pracę z poprzednim, wieloletnim pracodawcą, Polskim Radiem. Stało się tak po tym, jak w połowie maja skrytykował w wywiadzie prasowym niektóre zmiany w spółce, po czym został zawieszony i usunięty z ekipy dziennikarskiej relacjonującej Euro 2016.

Szymon Majewski jest zwolennikiem zatrudnienia Zimocha, co wyraził w twittcie:

 

 

Zobacz także: Mieszkanie córki Komorowskiego nabyte w towarzystwie "dziwnych zbiegów okoliczności"? Radny żąda wyjaśnień

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: