WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Znany aktor OSTRO o Kaczyńskim: To nie do końca zdrowy człowiek. Jest zaburzonym człowiekiem

Znany aktor OSTRO o Kaczyńskim: To nie do końca zdrowy człowiek. Jest zaburzonym człowiekiem

21.07.2016, godz. 15:08
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński foto: Super Express

Wielu uważa, że chociaż Jarosław Kaczyński nie pełni żadnej funkcji w państwie, nie jest ani prezydentem, anie premierem, to faktycznie on wyznacza kierunek polskiej polityce. Na prezesa PiS patrzy tak również znany i ceniony aktor Wojciech Pszoniak. W rozmowie z portalem Komitetu Obrony Demokracji bardzo ostro ocenił Kaczyńskiego: - W przypadku Kaczyńskiego czuję, że to nie do końca zdrowy człowiek - powiedział Pszoniak.

Wojciech Pszoniak udzielił obszernego wywiadu portalowi koduj24.pl. Jak przyznał w rozmowie z Magdaleną Jethon najgroźniejszym wśród polityków jest jego zdaniem Jarosław Kaczyński! Dlaczego? Bo żyje on tylko partią, a skoro polityka jest dla kogoś wszystkim, to taka osoba staje się groźna: - Najgroźniejszy jest Kaczyński, człowiek, dla którego kochanką, przyjacielem i najbliższą rodziną jest partia. To jest ten wyraźny, charakterystyczny jego rys, zresztą groźny w każdej dziedzinie. (...) Ja się boję takich ludzi, bo oni nawet jakby nie było konfliktu, to go wymyślą. Są ludzie, którzy godzą i łączą, ale są tacy, którzy dzielą. Kaczyński dzieli - ostrzega Pszoniak. Aktor przyznał, że słyszał iż prezes PiS nie zna języków obcych, nie ma karty kredytowej i prawa jazdy. Zdaniem Pszoniaka to źródła siły Kaczyńskiego: -  Podobno on niczego nie zna i nie widział poza Polską, nie mówi żadnym obcym językiem, nie ma karty kredytowej, nie jeździ samochodem, nie ma rodziny, to jest człowiek w jakiś sposób kaleki. Jego siła bierze się z tego, że on taki właśnie jest. Kaczyński jest zaburzonym człowiekiem. (...) W przypadku Kaczyńskiego czuję, że to nie do końca zdrowy człowiek - ostro ocenił aktor.

Dodał też, że według niego prezes Prawa i Sprawiedliwości to wcale nie polityk, ale manipulator. Bo polityk myśląc o ojczyźnie nie obraża ludzi, a Kaczyński właśnie to robi: - Co więcej, on gardzi ludźmi, nawet swoimi, proszę zauważyć, jak traktuje prezydenta Dudę. Ostentacyjnie nie wstaje, kiedy ten wchodzi. On ma w sobie  pogardę do ludzi, również do tych, a może szczególnie do tych, których wyniósł wysoko. To nie jest normalne - gorzko podsumował Pszoniak. Czy to jest zbyt ostra opinia?

Zobacz: Niesiołowski też WYLECI?! Ostro krytykuje Schetynę

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: