WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Znów to samo! 5 ciał w JEDNEJ smoleńskiej trumnie

Znów to samo! 5 ciał w JEDNEJ smoleńskiej trumnie

30.05.2017, godz. 08:35
Gen. Włodzimierz Potasiński
foto: Super Express

Szokujących informacji ciąg dalszy! Okazuje się, że nie tylko w trumnie generała Bronisława Kwiatkowskiego były szczątki siedmiu innych osób. Do podobnej sytuacji doszło w przypadku generała Włodzimierza Potasińskiego. W trumnie żołnierza odnaleziono szczątki jeszcze czterech ofiar.

Wczoraj Prokuratura Krajowa potwierdziła informację gazety "Fakt" o tym, że w trumnie generała Kwiatkowskiego znaleziono szczątki siedmiu innych osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej. Dziś gazeta donosi o kolejnym takim przypadku, także dotyczącym wysokiego rangą wojskowego. W dzienniku czytamy, że w trumnie generała Włodzimierza Potasińskiego odkryto w czasie badań szczątki czterech ofiar, co potwierdza córka zmarłego gen. Potasińskiego. Generał Włodzimierz Potasiński był w kwietniu 2010 roku dowódcą Wojsk Specjalnych.

Ekshumacje smoleńskie prowadzone przez Prokuraturę Krajową, rozpoczęły się w listopadzie zeszłego roku. Od tamtej pory ekshumowanych zostało 25 osób. W kilku przypadkach w jednej trumnie znajdowały się szczątki różnych ofiar, w dwóch przypadkach doszło do zamiany ciał.

Zobacz: Ekshumacje smoleńskie. Kogo pochowano w grobie generała Kwiatkowskiego?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: