WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka ZNÓW zrobili to w Milionerach

ZNÓW zrobili to w Milionerach

20.04.2017, godz. 13:11
Polacy nie chcą Kaczyńskiego
foto: Super Express

Milionerzy to prawdziwy telewizyjny hit. Widzowie uwielbiają oglądać potyczki uczestników, którzy walczą o milion złotych. Coraz częściej w programie pojawiają się pytania dotyczące obecnej polskiej polityki. Kto nie śledzi z zapartym tchem tego, co robią politycy, może ponieść klęskę w Milionerach. Ostatnio znów padło pytanie polityczne. Kolejny raz odpowiedź dotyczyła...Jarosława Kaczyńskiego.

Nie śledzisz polskiej sceny politycznej? Nie wiesz jakiego języka uczyła w szkole obecna pierwsza dama - to możesz mieć problem z pytaniami z Milionerów. Nowa edycja programu, który wrócił do telewizji po latach zaskakuje, bo niemal w każdym odcinku Milionerów pojawia się pytanie o politykę. Tak też było ostatnio. Pytanie zadane przez Huberta Urbańskiego dotyczyło niedawnych wydarzeń w Sejmie, gdy politycy dyskutowali nad odwołaniem z funkcji marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Wtedy to prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił, że w jego partii politycy mówią do siebie "per pan": - Myśmy siły nie użyli, chociaż były wszelkie przesłanki do tego. I nie użyjemy jej (głos z sali: Ludzkie panisko), tak jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych. O te właśnie słowa pytano w Milionerach. Uczestnik miał wskazać, z ust którego polityka padły te słowa.

To nie pierwsze pytanie o Jarosława Kaczyńskiego w Milionerach. Poprzednio pytano już o to, co prezes PiS ogląda wieczorami - odpowiedź rodeo.

Zobacz: "Milionerzy" wrócili, a w nich pytania o Kaczyńskiego i Agatę Dudę

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: