WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 04.10 Najnowsze wiadomości z kraju

04.10 Najnowsze wiadomości z kraju

04.10.2016, godz. 02:00
kotek Sadysta podpalił kotka, Ernesto Bailey, Bronx, Nowy Jork
kotek, sadysta podpalił kotka, Ernesto Bailey, Bronx, Nowy Jork foto: Dreamstime

Wiadomości z Polski 4 października 2016 r..

Wisieli i spali

Dwaj pijani mężczyźni zawiśli w polonezie na brzegu skarpy i poszli spać! Do tego niewiarygodnego zdarzenia doszło w gminie Aleksandrów. Policjanci dostali zgłoszenie o samochodzie wiszącym nad skarpą. Natychmiast udali się na miejsce wypadku. Okazało się, że podróżującym autem mężczyznom w wieku 42 i 47 lat nic się nie stało, byli jednak kompletnie pijani. Jak wybełkotali, jechali do znajomego, ale po tym, jak ich pojazd zawisł, postanowili po prostu iść spać. Mieli po 3 promile. Kierowca odpowie za jazdę po pijanemu. 

Policjanci ocalili kotka

Brawo dla policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach! Nie pozostali obojętni na los małego kotka, którego potrącił samochód. Była noc z soboty na niedzielę, gdy funkcjonariusze jechali radiowozem przez kieleckie Czarnowo. Na ulicy Mielczarskiego zauważyli siedzące na środku drogi kocię. Zwierzak nie chciał zejść z jezdni. Mundurowi podeszli do malca i zobaczyli, że jest ranny. Zabrali go więc szybko do weterynarza. Teraz kotek szuka domu.

Zaginiony pijak

Rodzina odchodziła od zmysłów, policja z Kolbuszowej została postawiona na równe nogi, a on w tym czasie. na zmianę spał i pił w magazynie pełnym piwa. Uznawany od pięciu dni za zaginionego mieszkaniec Kolbuszowej został odnaleziony. Okazało się, że 49-latkowi nie działa się żadna krzywda. Po prostu najpierw włamał się do magazynu pełnego złocistego napoju, a potem od razu na miejscu zaczął się nim raczyć. Gdy sen go zmorzył, zdrzemnął się, a potem kontynuował biesiadę - i tak raz po raz. Wczoraj rabusia znalazł pracownik magazynu. 49-latek miał 3,5 promila. Został zatrzymany. Jak się okazało, wypił piwo warte 260 złotych. 

Zobacz: Lekarz doradzał ABORCJĘ matce Karola Wojtyły?

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: