WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska 08.09 Najnowsze informacje z Polski

08.09 Najnowsze informacje z Polski

08.09.2016, godz. 02:00
siekiera
foto: EAST NEWS

Wiaodmości z kraju 8 września 2016r..

Rodzinna masakra

Tragedia w Cieplicach! W nocy 45-letni mężczyzna zaatakował siekierą swoją byłą partnerkę. Kobieta zmarła. Do szpitala trafiła nastoletnia córka pary, również raniona siekierą. Dziewczyna jest w szoku. Na razie nie wiadomo, czy próbowała bronić matki, czy też została bezpośrednio zaatakowana przez ojca. Policję o awanturze zawiadomili sąsiedzi. Napastnika zatrzymano, jak opuszczał budynek. Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. 

Okradli automat

W Krakowie policyjny patrol zatrzymał podejrzanie zachowujących się dwóch młodych ludzi. Okazało się, że jeden miał przy sobie worek z bilonem - w sumie kilkaset złotych. Drugi stwierdził, że jest serwisantem automatów z kawą w pobliskim szpitalu i pieniądze są jego. Policjanci sprawdzili szpitalny monitoring. Zarejestrował mężczyzn podczas kradzieży. Zatrzymanym złodziejom grozi pięć lat więzienia.

Jest praca w Amazonie

Dwanaście tysięcy sezonowych miejsc pracy uruchomił polski oddział amerykańskiego Amazona. Oferta na okres świąt Bożego Narodzenia dotyczy dwóch centrów firmy pod Wrocławiem i jednego pod Poznaniem. Związana jest z wysyłką prezentów. Sezonowi pracownicy, których zatrudnianie już się rozpoczęło, mają pracę do końca grudnia. Za godzinę otrzymają 15 złotych i do 15 proc. premii za frekwencję i wynik danego centrum. Najlepsi otrzymają także propozycję stałego zatrudnienia.

Zobacz: Porwała, okradła i porzuciła nagiego w lesie [ZDJĘCIA]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: