WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 10.11 Najnowsze wiadomości z kraju

10.11 Najnowsze wiadomości z kraju

10.11.2016, godz. 02:00
Nóż
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski 10 listopada 2016 r..

Kawa z trutką

Od jakiegoś czasu mieszkanka Limanowej była zdziwiona smakiem kawy, którą podawał jej mąż. Myślała, że to wina wody. Do czasu, kiedy w puszce z kawą zobaczyła różowe granulki. Natychmiast zawiadomiła policję. Okazało się, że jej 39-letni małżonek poił ją trutką na szczury. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Mundurowym tłumaczył, że nie chciał zabić żony. Sam taki napój pijał, bo kawa z dodatkiem trutki dobrze mu robiła na żołądek. 39-latek poddał się dobrowolnie karze sześciu miesięcy pracy na cele społeczne. 

Zadźgał i podpalił

Tragedia w Wałbrzychu. Na osiedlu Podzamcze doszło do brutalnego morderstwa. 40-letni mężczyzna w okolicach ogródków działkowych imprezował z kolegą. Musiało pójść coś nie tak, bo w pewnym momencie zaczął dźgać kompana nożem, a następnie uderzył go młotkiem w głowę. Po wszystkim przykrył zwłoki kocem, oblał łatwopalną cieczą i podpalił. Morderca już wpadł w ręce policji. Jak ustalił lokalny portal z Wałbrzycha, mężczyzna w trakcie zatrzymania był pijany. Policja nie chce zdradzać szczegółów sprawy. 

Pijana i troskliwa

Do jednej z przychodni w powiecie giżyckim przyszła 29-letnia kobieta z trzytygodniowym dzieckiem na ręku. Niemowlę miało katar, więc wzywała pomocy lekarza. Głośno i bełkotliwie, a przy tym ledwie stała na nogach. Pracownicy przychodni wezwali policję. Kobieta przyznała się mundurowym, że wcześniej spożywała wysokoprocentowe trunki. Miała 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz stanie przed sądem rodzinnym i nieletnich. 

Zobacz: Kolejne zwłoki w Radomiu. To ofiara seryjnego mordercy?!

Źródło: TVN24/x-news
Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: