WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości polska 13.07 Najnowsze informacje z kraju

13.07 Najnowsze informacje z kraju

13.07.2016, godz. 02:00
burza deszcz wiatr wichura chmury
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski 13 lipca 2016 r..

Dziecko wpadło do szamba

Tragedia w Lipienicy! W poniedziałek wieczorem matka wyszła przed dom z dwoma synkami - 2,5-letnim i 4-letnim. Nagle młodsze z dzieci gdzieś zniknęło. Kobieta zaczęła go szukać. Okazało się, że malec wpadł do szamba. Strażacy wyciągnęli dziecko i rozpoczęli akcję ratunkową. Niestety, chłopca nie udało się uratować. Policja ustala teraz okoliczności zdarzenia.

Burze nad Polską

Niebem nad Polską znowu władają nawałnice i wichury. Tylko w poniedziałek straż pożarna musiała interweniować aż 1100 razy. Wichury zrywały dachy i uszkodziły kilkadziesiąt budynków. Powaliły również słupy wysokiego napięcia, w efekcie ok. 30 tys. gospodarstw w całym kraju pozostało bez prądu. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem i intensywnymi opadami.

Wpadka snajpera na rowerze

Brał wiatrówkę, wsiadał na rower i pod osłoną nocy celował w zaparkowane auta. 35-letni mieszkaniec Poznania w całym mieście urządzał sobie taką strzelaninę. Jednej nocy uszkodził 18 samochodów, kolejnej co najmniej 10. W końcu mundurowym udało się zatrzymać wystrzałowego 35-latka. Za zniszczenie mienia grozi mu 5 lat więzienia. Rzecznik wielkopolskiej policji poinformował, że w pobliżu ostrzelanych aut nie było ludzi, w związku z czym 35-latek nie odpowie za stworzenie zagrożenia dla zdrowia i życia innych osób.

Zobacz: Śmierć w Skawinie: to była osiedlowa bijatyka! NOWE FAKTY

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: