WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 13.09 Najnowsze informacje z kraju

13.09 Najnowsze informacje z kraju

13.09.2016, godz. 02:00
wózek
foto: Archiwum

Warmińsko-mazurskie Dolnośląskie Łódzkie

Pijany sternik

Niecodzienny finał miała rutynowa kontrola przeprowadzona przez policję wodną z Węgorzewa na jeziorze Dargin. Mundurowi postanowili skontrolować tam jedną z motorówek. Za sterami stał 43-letni mężczyzna. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma 0,8 promila alkoholu we krwi. Wystraszony konsekwencjami sternik skoczył do wody i usiłował umknąć. Policjanci szybko go złapali i obezwładnili. Grożą mu 2 lata więzienia.

Odkryli w wózku zwłoki dziecka

Policjanci z Kamiennej Góry szukali narkotyków, a znaleźli zwłoki siedmiomiesięcznego niemowlęcia! Najpierw zatrzymali jadącego na skuterze 57-letniego mężczyznę. Okazało się, że ma przy sobie środki odurzające, więc mundurowi postanowili przetrząsnąć jego mieszkanie. Tam zajrzeli do przykrytego kocem wózka i odkryli w nim martwe dziecko. Z ustaleń wynika, że zmarło kilka dni wcześniej. Zatrzymano rodziców dziecka - 24-latka i jego 21-letnią partnerkę.

Wyłudzili 800 tys. zł

Ponad 8 lat trwał nikczemny proceder ojca (50 l.) i jego córki (26 l.), którzy wyłudzali od 84-letniego znajomego pieniądze na zmyślone potrzeby. Regularnie spotykali się z nim w Łodzi i błagali o pieniądze na zagraniczne operacje, na rehabilitację, na pogrzeb czy spłatę długów. W efekcie starszy pan sprzedał samochód, później mieszkanie i w końcu sam popadł w długi. Policji udało się namierzyć oszustów w jednym z mieszkań w Sosnowcu (woj. śląskie). Wyłudzili w sumie 800 tys. zł. Grozi im 10 lat więzienia.

Zobacz: Strażnicy miejscy SKATOWALI 20-latka! Sąd nie miał litości

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: