WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska 1500 zł nagrody za mordercę kota Roksi

1500 zł nagrody za mordercę kota Roksi

27.08.2016, godz. 05:00
1500 zł nagrody za pomoc w ujęciu bandyty.
1500 zł nagrody za pomoc w ujęciu bandyty. foto: Super Express

Roksi umierała przez 9 dni. W straszliwych męczarniach, bo jakiś zwyrodnialec wepchnął jej do gardła baterię! Zaczęła rozkładać się w żołądku kotki, a żrący kwas demolował wnętrzności. Bestia, która uśmierciła Roksi(1 r.), powinna zgnić w więzieniu. Za jej wskazanie Aneta Rygliszyn (34 l.) z Sanoka na Podkarpaciu wyznaczyła 1500 zł nagrody.

- Była śliczna i ufna. Przeciągała się na kanapie, bawiła frędzelkami kocyka, łasiła do do ludzi. Teraz nie żyje... - pani Anecie łamie się głos. Kiedy Roksi wyskoczyła przez okno i przepadła bez śladu, jej pani odchodziła od zmysłów. Szukała, rozwieszała plakaty, pytała sąsiadów i nieznajomych przechodniów. Na próżno. Aż podczas spaceru, na mostku koło przedszkola przy ul Podgórze, usłyszała żałosne miauczenie.

- To była ona. Leżała w swoich wymiocinach, z odbytu wychodziły robaki. Widok był wstrząsający - relacjonuje pani Aneta. Owinęła konającego kota w sweter i pobiegła do kliniki weterynaryjnej. Tam okazało się, że kot ma w żołądku baterię AA! Zdążyła się już częściowo rozpuścić, a żrący kwas zdemolował wnętrzności. Roksi nie można już było pomóc. Zdechła w potwornych męczarniach.

- Z moich ustaleń wynika, że była przetrzymywana przez dziewięć dni, aż zaczęła konać i przestała być atrakcją dla oprawcy. Wówczas ją wyrzucił - mówi Aneta Rygliszyn. Sprawę zgłosiła policji, wyznaczyła też 1500 zł nagrody dla tego, kto wskaże mordercę Roksi.

Zobacz: Pies SPŁONĄŁ żywcem ratując dziecko! Poznaj historię bohaterskiego kundelka

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: