WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 1500 zł nagrody za mordercę kota Roksi

1500 zł nagrody za mordercę kota Roksi

27.08.2016, godz. 05:00
1500 zł nagrody za pomoc w ujęciu bandyty.
1500 zł nagrody za pomoc w ujęciu bandyty. foto: Super Express

Roksi umierała przez 9 dni. W straszliwych męczarniach, bo jakiś zwyrodnialec wepchnął jej do gardła baterię! Zaczęła rozkładać się w żołądku kotki, a żrący kwas demolował wnętrzności. Bestia, która uśmierciła Roksi(1 r.), powinna zgnić w więzieniu. Za jej wskazanie Aneta Rygliszyn (34 l.) z Sanoka na Podkarpaciu wyznaczyła 1500 zł nagrody.

- Była śliczna i ufna. Przeciągała się na kanapie, bawiła frędzelkami kocyka, łasiła do do ludzi. Teraz nie żyje... - pani Anecie łamie się głos. Kiedy Roksi wyskoczyła przez okno i przepadła bez śladu, jej pani odchodziła od zmysłów. Szukała, rozwieszała plakaty, pytała sąsiadów i nieznajomych przechodniów. Na próżno. Aż podczas spaceru, na mostku koło przedszkola przy ul Podgórze, usłyszała żałosne miauczenie.

- To była ona. Leżała w swoich wymiocinach, z odbytu wychodziły robaki. Widok był wstrząsający - relacjonuje pani Aneta. Owinęła konającego kota w sweter i pobiegła do kliniki weterynaryjnej. Tam okazało się, że kot ma w żołądku baterię AA! Zdążyła się już częściowo rozpuścić, a żrący kwas zdemolował wnętrzności. Roksi nie można już było pomóc. Zdechła w potwornych męczarniach.

- Z moich ustaleń wynika, że była przetrzymywana przez dziewięć dni, aż zaczęła konać i przestała być atrakcją dla oprawcy. Wówczas ją wyrzucił - mówi Aneta Rygliszyn. Sprawę zgłosiła policji, wyznaczyła też 1500 zł nagrody dla tego, kto wskaże mordercę Roksi.

Zobacz: Pies SPŁONĄŁ żywcem ratując dziecko! Poznaj historię bohaterskiego kundelka

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: