WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 19.11 Najnowsze informacje z kraju

19.11 Najnowsze informacje z kraju

19.11.2016, godz. 02:00
torowisko, kolej, tory kolejowe
foto: FOTO SE

Wiadomości z Polski 19 listopada 2016 r..

11-latka rzuciła się pod pociąg

Tragedia w Gdańsku! Pod kołami pendolino zginęła 11-letnia dziewczynka. Policja nie ma złudzeń, że popełniła samobójstwo. Rodziną dziewczynki zaopiekował się psycholog. Na razie nie wiadomo, co było motywem desperackiego kroku dziewczynki. Śledczy szukają podpowiedzi w komputerze i telefonie komórkowym 11-latki. 

Fałszywa pielęgniarka

We Włocławku do mieszkania dwojga schorowanych emerytów zapukała młoda kobieta. Podała się za pielęgniarkę środowiskową i oznajmiła, że starszej pani przysługuje jednorazowy zasiłek z ZUS. Podczas wypełniania dokumentów kilka razy wychodziła do toalety. Kiedy już opuściła mieszkanie emerytów, okazało się, że razem z nią zniknęły wszystkie oszczędności, czyli kilkanaście tysięcy złotych. Teraz policja szuka złodziejki. 

Ukrył się w szafie

Blisko rok zajęło policjantom odnalezienie 28-letniego mężczyzny z Puław. Miał odsiedzieć w więzieniu 6 miesięcy za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości, ale zapomniał stawić się w więzieniu. W końcu mundurowi dopadli go w mieszkaniu jego znajomej. Mężczyzna ukrył się w szafie między sukienkami i siedział cicho jak mysz pod miotłą. Na jego nieszczęście czujni policjanci otworzyli szafę. Zakuli go w kajdanki i odwieźli do zakładu karnego. 

Zobacz: Intronizacja Chrystusa na króla Polski. Uroczystości w Łagiewnikach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: