WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska 25 lat Super Expressu. Zobacz, jak wyglądały nasze urodziny ZDJĘCIA

25 lat Super Expressu. Zobacz, jak wyglądały nasze urodziny ZDJĘCIA

22.11.2016, godz. 23:10
25. urodziny Super Expressu
foto:

Ten wieczór był wyjątkowy. Właśnie we wtorek 22 listopada "Super Express" obchodził swoje 25. urodziny! Nasza gazeta pojawia się już od ćwierć wieku, więc mamy co świętować. Z okazji naszego jubileuszu w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się wielka gala "25-lecie Super Expressu". Zaproszenie na urodziny "Super Expressu" przyjął prezydent Andrzej Duda wraz z żoną, aktorzy, politycy, ludzie kultury i sportu. Zobaczcie, kto wraz z nami świętował urodziny.

To wielki dzień dla "Super Expressu". Właśnie 25 lat temu, 22 listopada po raz pierwszy w kioskach pojawił się "Super Express". Wyjątkowy jubileusz świętowaliśmy w gronie wspaniałych gości. 25. urodziny "Super Expressu" obchodzili aktorzy, politycy, celebryci. Wielką galę rozpoczęło oczywiście odśpiewanie "Sto lat", a właściwie Happy Birthday w wykonaniu Dody wystylizowanej na Marliyn Monroe. Redaktor naczelny "Super Expressu" podziękował wszystkim Czytelnikom gazety: - Jesteśmy dumni z naszych czytelników, którzy maja wielkie serca i za te serca chciałem podziękować. Dziękuję państwu za te 25 lat i ‎mamy nadzieję że przed nami kolejne 25.

LAUREACI PLEBISCYTU:

Sportowiec 25-lecia: ANDRZEJ GOŁOTA: - Jestem niezwykle miło zaskoczony! Chciałem podziękować wszystkim, rodzinie że że mną wytrzymała i fanom.

Film 25-lecia: DZIEŃ ŚWIRA. Reżyser filmu Marek Koterski: - Dziękuję państwu. Tak myślałem.... zbyt państwa szanuję żeby ściemniać. Bardzo się cieszę, bo moje filmy robię właśnie dla państwa.

Aktor 25-lecia - CEZARY PAZURA: - ‎Szanowni państwo, powiem szczerze, że w życiu miałem różne chwile i miałem gotową nawet przemowę na odbiór Oscara... To jest wielkie zaskoczenie. Dziękuję czytelnikom, redaktorowi naczelanemu i chcę powiedzieć, że... dawno nie dostałem żadnej nagrody!!!

Przedsiębiorca 25- lecia - ROMAN KLUSKA: - Niespodziewałem się tego wyróżnienia, bo czas mojej firmy dawno minął, ale myślę, że ta nagroda to ‎uznanie czytelników. Łaczy się z marzeniem, że sukces można osiągnąć ciężka pracą.

Osobowość 25-lecia ILONA ŁEPKOWSKA: - Nie wiem, co powiedzieć. Uważałam, że powinna wygrać Anna dymna. "SE" chyba nie zna mojej książki, w której pojechałam po tabloidach... Mimo wszystko dziękuję państwu bardzo‎ - ta nagroda nie jest moja to nagroda dla Lubiczow i Mostowiaków.

Artysta 25-lecia - ZENON MARTYNIUK: - Nie wiem, co mam powiedzieć. Inni nominowani to moi idole... Chciałbym wszystkim gorąco podziękować, czytelnikom "SE", ale i mojemu zespołowi‎, żonie i całej mojej rodzinie...

Nagroda Specjalna 25-lecia - DODA: - 2 lata razem z panem red. Jastrzębowskim chodziliśmy razem... po sądach. Szkoda, że tak krótko! Dziękuję bardzo za to wyróżnienie i mam nadzieję, że dalej razem będziemy istnieć na szczytach show biznesu. Doda wykonała też premierowo nową piosenkę grupy Virgin "kopiuj, wklej".

Wśród zacnych gości naszej jubileuszowej gali znaleźli się: prezydent Polski Andrzej Duda z żoną Agatą Kornhauser-Dudą, były premier Leszek Miller, gwiazdy polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz i Doda, gwiazdor disco polo Zenon Martyniuk, polityk lewicy Krzysztof Gawkowski, Krzysztof Szczerski z żoną, dziennikarz Michał Olszański, poseł Marek Jakubiak, detektyw Krzysztof Rutkowski, królowa polskich seriali Ilona Łepkowska, aktorka Teresa Lipowska, Cezary Pazura z żoną Edytą Pazurą, bokser Andrzej Gołota, Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, prezes TVP Jacek Kurski, kabareciarz Jan Pietrzak, polityk PiS Elżbieta Witek, chodziarz Robert Korzeniowski i wiele, wiele innych osób.

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: