WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 34-letnia Karolina walczy z nowotworem mózgu. Zbigniew Stonoga apeluje o pomoc!

34-letnia Karolina walczy z nowotworem mózgu. Zbigniew Stonoga apeluje o pomoc!

07.10.2016, godz. 10:56
34-letnia Karolina walczy z nowotoworem mózgu. Zbigniew Stonoga apeluje o pomoc!
34-letnia Karolina walczy z nowotoworem mózgu. Zbigniew Stonoga apeluje o pomoc! foto: Siepomaga.pl

Karolina przez ostatnie kilka lat wciąż walczy o swoje życie. Wróg nie odpuszcza, ale kobieta nie poddaje się. 34-latka zmaga się z poważnym nowotworem mózgu. Niestety jest on nieoperacyjny. Jedyną nadzieją jest leczenie farmakologiczne w USA, na które Karoliny i jej rodziny nie stać. Pomóżmy jej w tej walce!

Karolina Dzienniak ma 34 lata. Od pięciu lat nieustannie walczy z nieoperacyjnym złośliwym nowotworem mózgu gwiaździakiem z rodziny glejaków. W pewnym momencie lekarze w Polsce byli bezradni. Karolina została wykluczona z programu leczenia nowym lekiem. To była dla niej szansa na wyzdrowienie. Wtedy pojawiła się szansa na leczenie w USA. W lutym 2013 roku Karolina trafiła na terapię genową w Houston w USA. - Guz zmniejszył się o 50 %, ale niestety pół roku temu nadeszły złe wiadomości. Moje nerki obciążone intensywną terapią niestety nie wytrzymały i odmówiły posłuszeństwa - wspomina 34-latka. W związku z tym należało odstawić część leków. Z czasem nowotwór zaczął się aktywować. - Żyję jak na bombie z opóźnionym zapłonem... - podkreśla Karolina.

Na szczęście jest nadzieja. Istnieje możliwość rozpoczęcia kolejnej fazy leczenia w USA. To jednak kosztuje i to bardzo dużo. Potrzeba ponad 950 tys. zł, aby Karolina mogła rozpocząć leczenie, które pozwoli jej żyć.

Karolinie możesz pomóc i ty! Jeśli chcesz ją wesprzeć wpłać darowiznę za pośrednictwem strony siepomaga.pl.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: